KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Müzik > Şarkı Sözleri > S~Z

S~Z

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:12
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Thumbs up Underground Şarkı Sözleri

Alpi Flow Zayback Musti G - Osmanli

Der im Sultanat das worthabende Msuektier Ich schufte hier bis du am Leben deine Lust verlierst Es funzt nicht hier, die Art wie du dein Business vorantreibst Nenn mich nur den Nachfolger des I. Orhan Dayi DAs hier ist die Tripple- Osmanische Backpfeife MIt der ORient Prnizessin nur durch die Nacht gleiten Ich muss wach bleiben denn wenn der Vatikaner kütt, Klatsch ich ihn durch den Palast da er sich all die Taler wünscht Alpi Pascha lyncht Juden damit sie mitsingen Die Harem Hitsingle, das hier ist ein Prinzkind Du bist ein Witzling, Ich bin Anatolier Sag welche Basilika heisst nun Ayasofya? Alpi Flow ich komme straight outta Schießstand Und bin da doch unsichtbar wie Rauch aus der Schischa Aus der Vielfalt bastel ich mir ein Babylon, Zusammen mit der Garnison gegen Unglauben an die Front Man sieht von Osman GAzi bis Vahdeddin Bis hin zu Alpi Flow, der euch jetzt die MAcht back bringt Du trägst Schachbrettstrings, Ich zieh in den Kampf Ottoman, Army Mucke, Ya Allah, Yeah! Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli Padisah Zayback is back, saygi durusuna gec Cellat Musti G'yi görüp sözlerini kisa kes Ghetto sarayinda biziz buranin hükümdari Osmanli deyince durur gavurlarin kanlari Sag elimde kilic var, sol elimde sancak Amacimiz ALLAH icin cihad'dir ancak Perhâ$ muhârebe harb savas Me'bun olur burda herkez yavas yavas Ya pasam! Akil yasta degil basta Seccan alpi flow yakar seni atasda Bos konusma, ucma, yolunu sasma! Giybet edip haremin havasini kacirma Topraklar Afrika, Asya ve de Avrupa Hâkimiyet 6 asir 3 kitada Zamaninda müslümanlar mazlûmin Simdi bizim mekanimiz intâni Yani câni ani gelir, bosver ya ezan ya ecras yada gelir mmehter Öldürmeye calismayin ben hep burdayim Namimi ne yapacaksin? "OSMANLIYIM" !!! Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli DAs Osmanische Reich ist am Start, ihr seid verloren Gazi Musti G ist als Heiliger geboren Meine Aufgabe: Ich setze meine Axt häufig ein Und zeige somit meine Gasfreundlichkeit Mach kein Dicken kanack' du bist eine Lorelei Nenn mich Batur Alp, denn mein Cousin kommt aus der Mongolei Du sagst ich bin kein Moslem, weil ich im Gheddo deal Doch ich schnitz in dein Herz ein Gesicht, du feierst Halloween M zum G, Padisah Zayback setzt ein Flügel ein Dieser Kanacke flowt so krass, er muss ein Türke sein Ich stürz mich rein, wo eben Menschen waren, sind jetzt jetzt tot Ein Psycho stürzt ins Schlachtfeld aba wen stört das schon? Dein Volk stirbt fast aus, wir chillen in Anatolien Trage Rhymes auf den Beat, ihr kriegt das feeling vom Orient Ich hab Fes auf meinem Kopf, trage Schalvar statt Karl Kani Ich mach mein Job, Stech in dein Auge eine NAdel rein Du willst Krieg, aber eigentlich weiss ich Keiner traut sich zum Cellat Nr. 37 Aus all den Osmanen läuft ein Cellat hervorragend zum Feind Heutzutage spuckt sein Enkel hervorragende Rhymes Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli Yüce Saltanatin ordusu nerde? Ne yerde görebilirim nede gökte.. Kuvveti var bileklerimde Canimda kanimda var Osmanli Ya cellât-i Mustâfâ ya seccan i alparslan Ol hâzir oldugunuz vakit Eyleyin âzâbi düsmânâ ya allah
--------------------------------
Bilinmeyen Kelimeler: Cellat : Ölüm cezasini yerine geitren Perhas, muharebe, harb : savas Me'bun : Ibne Seccan : Gardiyan, zindanci basi Giybet : Dedi Kodu Mazlumin : Zulüm görmüs mekan : Yer intani : mikroplu Cani : Cinayeti isleyen, Mörder
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:12
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Rapizma - Madem ki

[Yılmaz Erdoğan Şiir]
Verse 1
Gözleri kızarmış. ellerinde 5 paralık ordular ve insanoğlu parayı icat etti haberiniz mi var? Kalbiniz mi dar? yaşam mı har vurdu harman savurdu be ibne ne oldu Yer gök birleşik bu Türkiye nereye kadar gider böyle İnsanoğlu nereye?bilinmeyen yerlere mi? Sardı kafanız anlaşılmaz oldu yolunu buldu kahpe Madem ki ben yokum o zaman böyle olacaksa.ağla dostum haline Bırak bu sayfa yalanını.yeşillik ortasında karaya bürünen bir insanım Ne üdüğü belirsiz sen bi kahpe Yaşamak benim için kolay değil artık.taşlanmak,yerden yere vurulmak Madem ki hayat bu ben yokum o zaman bu hayatta Ben her zaman bilinmeyen yerdeyim Son kullanma tarihi ve adresi belirsiz Kodeste dünyadan haber bir insanım.ben insanım Kes..madem ki biz böyleyiz… Pes… madem hep böylesiniz… yess Verse 2 Kaydadeğer sonuç,ellerinde var vuruş,bozdugun oruç Ölüm için yakın gelen bir insan oldun çıktın Her zaman para peşinde.pek yamandı ordular.gözler kapalı,yalan gözler,yalan sözler Seçim sandığında oy kullanırken melek ve aslan sıfatı takılır Büyük babalar tarafından kukla gibi yönetilen insan savaşı bırakıp aldırış etmeden Gider ve ölür.. Sonuç vahim mi her zaman yaman olan hayat mı?yoksa yalnızlık mı? Sen mi?ben mi?madem ki yaşayışa bağlıyız o zamanda biz kralız.. Kes..madem ki biz böyleyiz… Pes… madem hep böylesiniz… yess
  #3 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:13
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart aşk

Verse 1
Sen yoksun artık bu sokakta.ben burada yalnız tek başıma Aşkımı itiraf ettiğim gündü üstünden 2 yıl geçeli Fark ettiysen yine aynı yerdeyim.aynı evde aynı caddede Seni unutamadım desem inanır mısın?aşkım artık sen yoksun Dünya üstüme yıkıldı sanki.ben buradaydım fani Anlam veremedim hayata ve kadere.yinede gelmedim bir gece ansızın Caddelerde sürtüyorum.nerelerdesin ben bilemiyorum Hep seni düşünüp seni anıyorum.şizofren aşka mektup okuyorum ben burada Yinede sustum acılarıma yenilip.yine ağladım bir gece Yıldızlarla beraber.yorganım oldular bankın üstünde yatarken inan hep seni düşündüm Hep seni andım bu akşam Hep aklımdaydın aşkım.acılarımla beraberdin hep.her zaman… Gülmekten yoksun yüzlerden biriside bana nasipmiş demek Yine andım adını sabaha kadar Yokluğunda acılardan kıvranarak Aşka inanmadan aşık oldum.yapma be AFT olmadı böyle.hadi aşkım sen söyle Biz her zaman ağlayacak mıyız be tatlım? Yaşamak varken seni düşünüp melankolik oldum buralarda Ayak üstünde duramazken Rüzgar çarptı kırbacı erken.yaşadım ağladım Hayat vahim ben vahim sen vahim Dünya benim için yok artık yok sensiz
  #4 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:13
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Sistem Bozuksa (İntro)

Herkes kendini bilmedi bize geri gelmedi bitmedi derdi sigortalar attı bende durdu saatini kurdu 12 yi 5 gece vurdu yurdu esir aldı 3 lü 5 li daldı bir basına kaldı bu gece netice ortaya cıkacak burak sıkacak denemelerimle yangın yanacak kelimelerimle isyan ederim bide bu ritimle basa cıkamaz ekibim bir vinc amerikalı sipastik rici rich kırarım kafanı gözünü dijital pic jontürk ogeday bende bir hic kayseri mantisi lanet bic antep sokaklarında bol pic bastır üzerine pilic mira dagda ödendi bir aylık kira hira dagları degil cengizhan.. rengimizde kan kırmızı vede anımızı adımızı bil dogu yakasında kesilir dil. yigitler sebil degil alın teri rapin yeri benim yanım siz ise yaraları sarın pop kültüründe modofosf olun kalın emir goldenmixi cok iyi tanıyın. tanıyamadıysanız bizleri sayın ayilmayin bu parcada şok goldenmix ten sırtına 3 ok bizlere alkış kızlara rock piyasada embesil rapci cok sistem bozuksa işler bombok.....
  #5 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:14
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Ramak - Kanım akar

Yaşarken ölüme koşmanın anlamı hemofili adım adım biten gençliğin en kısa zaman dilimi Damarda durmaz kanım akar deli gibi Gör yada görme bunlar hayatın gerçekleri
Verse I:
10 bin çocukda bir bu illete kurban hastalık sarmış durmaz damarda kan o eriyor ben içten vurulup yıkılan susuyor izliyorum sadece ne olucak konuşsam (OFF lan) hayatta yaralı gözlerle baksam ölüme ramak kala tadını çıkarsam sözleri yassam yada oturup ağlasam elimden bişey gelmiyor bende çıkıp haykırsam dağı taşı inletirim içimdeki sevgiyle yardım edebilsem keşke sakat kalan bebelere hastanede acı çeken ebevenylere hayat berbat kendimden geçiyorum bu gece düşlerimde görüyorum kardeşimi benim acı çekiyor yardım istiyor elim kolum bağlı bağırsam sesim çıkmıyor tutulu dilim bileklerim kanıyor bekle geliyorum ecelim
Verse II:
Umutlarım daha doğmadan bitiyor kanım deli damarda durmuyor iğnelerin ilaçların arkası kesilmiyor içimdeki kırgınlığın adı bilinmiyor görülmüyor hiç bişey eskisi gibi ilaçlarım benim için ayrılmaz sevgili duygularımda bile adı geçiyor hemofili istenmezdim bende seçimi bende değildi bende isterdim korkmadan gezmek yere düşüp yaralı dizle sekmek çıplak ayakla bile koşup eğlenmek burnum kanamadan bi gün geçirmek (NEDEN) aileme yük oluyorum biliyorum dostlarım acı çekiyor bitiyorum sevdiklerime bende çok üzülüyorum ölüme kafa tutarcasına raks ediyorum
  #6 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:14
Profesör Baykuş

Erkek - 35
Standart Shair Kozmoz - Başlangıç Noktası

IFNA:
Karsinda shair kozmozdan ifna kardeslerimle ciktim ben bu yola bir iki üc bizdeki en büyük güc kimse cökertemez bizleri undergroundun sesleri shairkozmozdan gelir beatleri sizlere artik son kor oldu yasam beni iyi dinle dikkat et sözlerime bunlari dinledikten sonra aglarsin bagrirsin neden ben diye secilmis insan sen ciiktin hayatini maffedecek gücte lyriclerim beyninizde calar felaket bir bicimde sus artik konusma arkamizdan laf atma bizi daha tanimadan bülbülgibi ötme yikayin sözlerinizi kokuyor köpek pisligi gibi shair kozmoz erdi hadra ifna yok edecek sizin gibileri sus velet konusma
HADRA:
Sorma fazla sorana yorum yapip kafani takma cikar amacli bu dünyada herkez kendi lehine ter döker ey velet merdiven dayadim yillara yilarima ak düsdü saclarima yikilmadim bin sükür allaha kahpe felek bugünün genclerini ne hale getirdi icki kumardan aciz kalmadi hicbir insanoglu dogruya dogru yanitla geride kalan bir sorumu nerde en kötü gün yardimim hayal kurmak yasak oldu ucurumda yarilandim dört duvar arasinda bir mahkumum son sorum ucuruma tasrif etme özümü sözümü tuttum istisnayla kinama iki gözümü görülen ortada gercekleri saklama bir dilek tut sevabini günahini karisdiracak bir umut
ERDI:
Al sana türkcoast degil burasi westcoast undergrounddan ciktik dinle bizi siksik beatimiz tiktik buralar daginik bana baksana erdi karsinda basma tilki kapanina beyninde kanama geldik shair kozmozla demire takili dilini kolla elbet banada sira gelecek hepinize verecek lyriclerim kanimdA yaziyorum ben burada türkce rapimi seviyorum bak sana söylüyorum sigarayi cek icine nereye kadar devam edecen böyle beatimizi içine ceksene beni herzaman beklesene firsat verme wecklere vur cenene al sana hediye oynama kendinle tavsanlara benzeme

Konuya Ait Popüler Kelimeler
underground sözler underground sözleri nolucak bağırsam sözleri underground söz kesta sen yoksun sözleri enderground sözleri undergrand sözler enderground söz yeraltı sözler dünya ünlü yeraltısözler yeraltı sözleri 12yi5gece siiri

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006