Tekil Mesaj gösterimi
  #2 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:12
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Rapizma - Madem ki

[Yılmaz Erdoğan Şiir]
Verse 1
Gözleri kızarmış. ellerinde 5 paralık ordular ve insanoğlu parayı icat etti haberiniz mi var? Kalbiniz mi dar? yaşam mı har vurdu harman savurdu be ibne ne oldu Yer gök birleşik bu Türkiye nereye kadar gider böyle İnsanoğlu nereye?bilinmeyen yerlere mi? Sardı kafanız anlaşılmaz oldu yolunu buldu kahpe Madem ki ben yokum o zaman böyle olacaksa.ağla dostum haline Bırak bu sayfa yalanını.yeşillik ortasında karaya bürünen bir insanım Ne üdüğü belirsiz sen bi kahpe Yaşamak benim için kolay değil artık.taşlanmak,yerden yere vurulmak Madem ki hayat bu ben yokum o zaman bu hayatta Ben her zaman bilinmeyen yerdeyim Son kullanma tarihi ve adresi belirsiz Kodeste dünyadan haber bir insanım.ben insanım Kes..madem ki biz böyleyiz… Pes… madem hep böylesiniz… yess Verse 2 Kaydadeğer sonuç,ellerinde var vuruş,bozdugun oruç Ölüm için yakın gelen bir insan oldun çıktın Her zaman para peşinde.pek yamandı ordular.gözler kapalı,yalan gözler,yalan sözler Seçim sandığında oy kullanırken melek ve aslan sıfatı takılır Büyük babalar tarafından kukla gibi yönetilen insan savaşı bırakıp aldırış etmeden Gider ve ölür.. Sonuç vahim mi her zaman yaman olan hayat mı?yoksa yalnızlık mı? Sen mi?ben mi?madem ki yaşayışa bağlıyız o zamanda biz kralız.. Kes..madem ki biz böyleyiz… Pes… madem hep böylesiniz… yess