Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:13
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart aşk

Verse 1
Sen yoksun artık bu sokakta.ben burada yalnız tek başıma Aşkımı itiraf ettiğim gündü üstünden 2 yıl geçeli Fark ettiysen yine aynı yerdeyim.aynı evde aynı caddede Seni unutamadım desem inanır mısın?aşkım artık sen yoksun Dünya üstüme yıkıldı sanki.ben buradaydım fani Anlam veremedim hayata ve kadere.yinede gelmedim bir gece ansızın Caddelerde sürtüyorum.nerelerdesin ben bilemiyorum Hep seni düşünüp seni anıyorum.şizofren aşka mektup okuyorum ben burada Yinede sustum acılarıma yenilip.yine ağladım bir gece Yıldızlarla beraber.yorganım oldular bankın üstünde yatarken inan hep seni düşündüm Hep seni andım bu akşam Hep aklımdaydın aşkım.acılarımla beraberdin hep.her zaman… Gülmekten yoksun yüzlerden biriside bana nasipmiş demek Yine andım adını sabaha kadar Yokluğunda acılardan kıvranarak Aşka inanmadan aşık oldum.yapma be AFT olmadı böyle.hadi aşkım sen söyle Biz her zaman ağlayacak mıyız be tatlım? Yaşamak varken seni düşünüp melankolik oldum buralarda Ayak üstünde duramazken Rüzgar çarptı kırbacı erken.yaşadım ağladım Hayat vahim ben vahim sen vahim Dünya benim için yok artık yok sensiz