Tekil Mesaj gösterimi
  #6 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:14
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Shair Kozmoz - Başlangıç Noktası

IFNA:
Karsinda shair kozmozdan ifna kardeslerimle ciktim ben bu yola bir iki üc bizdeki en büyük güc kimse cökertemez bizleri undergroundun sesleri shairkozmozdan gelir beatleri sizlere artik son kor oldu yasam beni iyi dinle dikkat et sözlerime bunlari dinledikten sonra aglarsin bagrirsin neden ben diye secilmis insan sen ciiktin hayatini maffedecek gücte lyriclerim beyninizde calar felaket bir bicimde sus artik konusma arkamizdan laf atma bizi daha tanimadan bülbülgibi ötme yikayin sözlerinizi kokuyor köpek pisligi gibi shair kozmoz erdi hadra ifna yok edecek sizin gibileri sus velet konusma
HADRA:
Sorma fazla sorana yorum yapip kafani takma cikar amacli bu dünyada herkez kendi lehine ter döker ey velet merdiven dayadim yillara yilarima ak düsdü saclarima yikilmadim bin sükür allaha kahpe felek bugünün genclerini ne hale getirdi icki kumardan aciz kalmadi hicbir insanoglu dogruya dogru yanitla geride kalan bir sorumu nerde en kötü gün yardimim hayal kurmak yasak oldu ucurumda yarilandim dört duvar arasinda bir mahkumum son sorum ucuruma tasrif etme özümü sözümü tuttum istisnayla kinama iki gözümü görülen ortada gercekleri saklama bir dilek tut sevabini günahini karisdiracak bir umut
ERDI:
Al sana türkcoast degil burasi westcoast undergrounddan ciktik dinle bizi siksik beatimiz tiktik buralar daginik bana baksana erdi karsinda basma tilki kapanina beyninde kanama geldik shair kozmozla demire takili dilini kolla elbet banada sira gelecek hepinize verecek lyriclerim kanimdA yaziyorum ben burada türkce rapimi seviyorum bak sana söylüyorum sigarayi cek icine nereye kadar devam edecen böyle beatimizi içine ceksene beni herzaman beklesene firsat verme wecklere vur cenene al sana hediye oynama kendinle tavsanlara benzeme