Tekil Mesaj gösterimi
  #2 (permalink)  
Alt 04.02.07, 18:27
makina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
makina
Profesör Baykuş

Kaydolma: 01.02.07
Kadın - 33
Teşekkürler: 19
Üyeye 44 kez teşekkür edildi

yazıda hrant dink katil olarak gösteriliyor.ya nasıl olabiliyor bu anlayamıyorum.böyle bir katliam olmuş olabilir.kanıtlarda inandırıcı ve bizim için acı verici bi olay.ama soruyorum bu katliamın suçu şu an doğmuş bir ermeni bebeğe nasıl yüklenebilir?herkes kendi ülkesini vatanını doğrularıyla yanlışlarıyla savunur.kendi ülkesine kayıtsız bağlıdır.bu adamlarda bunu yapıyor işte.savaşta mantık yoktur zaten.ya sen ölüceksin ya karşındaki.zevk için işgence yaptılarsa bu iğrençlik ve çok çirkin bi olay.ozaman zaten bu ortam normaldi.hem türklerde belki bazı şeyler yapmış olabilir.nerden biliyoruz.biz ordamıydık? elif şafağında baba ve piç adlı kitabını okumuştum.gördüğüm şuydu ermeni aile daha bağlı acı çekiyo.türk aile pek bu durumu umursamıyo soykırım olmuş olabilir diolar.yazıda bu kadına kahpe deniyor.ne hakla oda var tabi.bi insanın düşüncesi bizden farklıya neyapıcaz.sınır dışımı edicez veya öldürücekmiyiz?niye yaa.herkes istediğini düşünmekte ve söylemekte özgür.doğruda olsa yanlışta olsa. (sen şimdi saydıracan bana yine ama olsun umrumda deil osenin görüşün istediğini düşünmekte ve söylemekte özgürsün)