Tekil Mesaj gösterimi
  #27 (permalink)  
Alt 31.01.09, 16:04
FREDDY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FREDDY
Genç Baykuş

Kaydolma: 19.12.08
Erkek
Teşekkürler: 138
Üyeye 17 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: İbn i mübarek e sordular

Abim/ ablam sen nerelisin yahu..

sen nerelısın kanka =) bu kadar sacmalıgı bır araya toplayarak osmanlı dewletının turk dusmanı oldugnu mu savunuyosun yazdıklarını bak dogrulugu kanıtlanmıs bıle degıl kı zaten 3-5 kısının soledıgı laflar ben tarıhı tarıh kıtaplarında okurum zaten kardesım sen konuyu dagıtıyosun

şuna cwp ver orataya bı tez attınız dedınızkı osmanlı barbardır ınsanarı mucburen muslanlastrmıstr dedınız dogrumu ? bende dıyorum kı suan neden 3 kıta sadece muslumanların degıl nede hırstıyanlarda vardır edırneden sonra yasıyolar basıt bı soru bana bunun mantıklı acıklamasını yapın su bunu dedı su sunu dedı seklınde olcaksa ınandırıcı degıl soleyım ... osmanlı dewletının ve dıger butun turk dewletlerının şanı sohretı bellıdır sen Osmanlıyı sadece tr kıtaparından mı okuyorz sanyosun Alman Fransız tarhı kıtaparınıa da bakıyoruz bügün bile bazı ülkeklerde padısah adına hutbe okutulr osmanlı bılım ve hukuk yuvası dunyanın en gelısmıs ulkesıydı dunyayı topkapı sarayından yonetıyordu madem barbar dı neden hala yunanlılar ermenıler rumlar yeryuzunde var senın babar dedıgın ulkler somurgecılık ve ınsanlık sucu ıslenyen ulkler INGILIZ ALMAN FRANSIZ ITALYAN almanlar acıkca yahudılerı yaktıalr soyları bıtsın dıe bunlar barbar degıl dır ama osmanlı barbardır sen okudugun kıtaprın tr dsumanlarının tarafından yazılamdııgna emın ol ve sorduugm soruyada bı cwp ver bence