Tekil Mesaj gösterimi
  #17 (permalink)  
Alt 18.06.12, 23:42
kantonca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kantonca
Yavru Baykuş

Kaydolma: 17.06.12
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Kafesi bile olan oyun sanalika

Anne ve babalara göstermemek lazım bu oyunlar çok sarabiliyorlar benim babam sanalika kapanmadan önce oynuyordu hala açıldığını bilmiyor oyunun söylemiyorum

Arkadaşlar Cafe aldım ben ama siz dedikten sonra cafe'mi bulamıyorum onun için bir yardım eder misin

Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

Arkadaşlar Cafe aldım ben ama siz dedikten sonra cafe'mi bulamıyorum onun için bir yardım eder misin

Kardeşim çok kolay ana caddeden cafe binasına gir oradan bir sürü isim çıkacak o isimlerin olduğu ekranın üstünde ev resmi var ona tıkla kendi cafene götürüyor seni

Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

Kardeşim dediğimiz gibi önce 15.000 sanil paketi al sonrada cafe kartı yada elmas kart al parti düzenle insanları partiye davet et cafeni güzel düzenlersen zaten insanlar tekrar geliyor sıkınyı yok

Bu mesaj; kantonca tarafından '19.06.12 - 03:09' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.