Tekil Mesaj gösterimi
  #4 (permalink)  
Alt 30.08.06, 13:20
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Aman Yıkılma

Aşk dünyanın engüzel sevgisidir Aşkı doyadoya yaşamak lazım Ama nerde bizde o aşk Aşk inanan bisen yoksun Ama şunu aklından cıkarma Bana yaaşattıkların Kitalara sımaz yaşadıklarım Ama nerde sende oyürek Gün gelir herkez beni anlar Ama bisen anlamzsın Sana şu dünyada birtürlü yaranamadım Neyapsam olmu yor bitürlü Ama güngelecek sende beni anlayacaksın Ama ozaman yüregin parcalanacak Ama ben de alamıcam sana Ama hiç üzülmücem sana Hayat zordur güçister Aşk yürekister ama kimsede yokbu Sevdiyimi benden aldılar olmadı Başka sına verdiler olmadı yetmezgibi Bide benle görüştürmediler Ferhatla sultanadöndü şakımız Bitek ananım zengin damat İsteyesi yoktu odaoldu pembeyecekti anan Seni zen ginevermekcin öldü Ama ben sevdigimi bırakmadım ferhatgibi Biri seni kacırdımı ibbar ettii Ama aldırış etmedii beni Senin aşkından yataklara düştüm Cancekiştim olmadı sen yokken öldüm dirildim Sen bi gecmiş olsun demedin bana Ama heracının bitadıvardır elbet Senle ozaman görüşcez Ama neyaptıgımı anlayamıcaksın sen Bana tıpıştıpış dönceksin Benim şevkatlı kollarıma düşeceksin Ama senle ozaman görüşcez Bebegim seni cokcokcokk seviyorum Sana tapıyorum aşkından deli oldum Delidediler aldırış etmedim onları