Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 30.08.06, 13:16
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Zarlar Hardcore

Geceleri hepsensiz geciyo hayatım Gündüzlerin de sen siz geciyo Ama bunu anlayan yok Bari sen boşgünlerimde yanıma ura Yaz geldi işler yogunlaştı zaten Senle konuşamaz görüşemez oldum Ne olur bana bişans daha ver aşkım Ben senin aşkınla yatıp kalkıyom Bensen siz yapamam aşkım Ne olur beni bırakıp uzaklara gitme Ben sen siz yaşayamam ölürüm Ben senin aşkınla varım Sen yoksan bende yokum Neolur beni bırakıp gitme Ben senin resimlerini mektuplarını Kalbimde sakladım ama nafile Boşa saklamışım senin herşeyini Sen yoksan ben bugün varım yarın yokum Sen siz yapamam aşk beni carptı Sana aşık etti beni ama bian bile ayrılamam senden Ogülen gözler alamasın dayanamam göz yaşlarına Alayınca ben sana üzülüyom aşkım Ama ben sana kötü bişey demedim Sadece slm ve nbr dedim sende beni azarladın büşra Büşra bensana naptım onu söylermisin Bana senin sevgin aşkın gerek başkasının ki degil Sen yoksan bende yokum aşkım Büşra sen yoksan ben bi hiçim ama boşa bu laflar Oysa ben seni ferhatla şirinden cok sevmiştim Hatta leyla ve mecnun aslı ve kerem den coksevmiştim Ama sen beni hiç bukadar sevmedin Birgün gelecek sende beni anlayacaksın Ama bunu gec anlayacaksın Sen yoksan ben bi duygusalım Sen varsan be bi rapım Ama sen bunu anlayamazsın Seni eyer biri severse Ama sen onu sevmezsen O aşk ancak peri masallarında görülür Yani o aşk hiç olmaz banada aşk hiç gelmez Ellerim boşkaldı avuclarımda Soldu gül ama sana veremeden soldu Ben senle okuldan sonra birdakika icin ölümü göze aldım Ama sevgilin buna izin vernedi Sana kavuşmamı istemedi Ben se seni ondan cok sevmiştim Ama ne sana nede ona anlatabildim Ben senin aşkından başkasını görmez oldu Kaderimde bu da mı vardı Sevdiğimi başkalarıyla, Göreceksem eğer kör olsun bu gözler, Görmeyeyim bir daha Ama bensenin aşkından kör oldum Sen benim yanıma bile uramadın Sana ne agıtlar yaktım ne şiirler ne şarkılar yazdım olmadı Ginede yaranamadım senin aşkın beni kör ettii yanıp tutştum Ama sana bu laflar boş büşra Kimse suymaz kır kalbimi kopar sökyerinden Ama ne yapsan boş ve anfile büşra Ben sana yaranam bunu anla Sana yaranmak icin ne yapmak lazım büşra Ama benseni ve bu meseleyi yakında cözerim Ama sen bunu anlayamazsın ruhun duymaz Nankör sevdim amma deymezsin Nankör kıymet bilmezsin Seni seveni göremezsin Sana aşkların en büyünü yaşatmak istedim olmadı Kış aylarında sana karda yalvardım olmadı Sana aşkımı bitürlü anlatamdım Sana yaranamadım olmadı Aşk olmadı bana gelene geldi bana gelmedi Sana seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim Beni eyer biri severse o aşk hiç olmaz Ancak peri masallarında görülür o aşk Yani bana gine aşk kalmaz herzaman ki gibi Sana yaranmak icin ölüm geldi ama oda olmadı