Tekil Mesaj gösterimi
  #2 (permalink)  
Alt 30.08.06, 13:14
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Evdeki Ses

Evdeki ses evdeki ses bam bam Mikrofonda Kerim ter akıyor sırtımdan Kolay değil böyle rap’te yerinde durmak Zıplamak hoplamak çılgın gibi bağırmak İçimden geliyor vahşice kudurmak İyi dinle gerçekler şimdi başlayacak Uzun lafın kısası discotecte başladı Melez bir manita yanıma yanaştı Bi melez ayakkabı ceketide hal hal Bırak bu ayakları hepsi bayat. Biraz lak lak, şamata ve gürültü Anlayın artık kerim işi götürdü Sana mı gidelim? Yoksa bana? Komşular görmesin söyler hemen anama Bir gecelik aşkta yirmi beş pozisyon Fan fini fin fon sexy don Bir, iki, üç, dört raund sonra Manita oldu mafiş ben ise bomba Bunca heyecana vallahi pes Tez katıl sende bize Evdeki Ses...! Evdeki ses evdeki ses bam Evdeki ses evdeki ses bam bam Evdeki ses evdeki ses bam Evdeki ses evdeki ses bam bam Evdeki ses, kes stres yapma Hepimiz eğlenmeye geldik buraya Bir iki ses kontrol mikrofon elimde Yaklaş çekinme hele bir beni dinle Benim adım Alper ama bana Ağa derler Söylediğim sözler tır gibi ezer Geçer, aynı boks maçına benzer İlk round da knock out ve galip Alper Karakan bomba gibi niye diye sorma Yoktur işte direnme boşuna Hoşuna gidiyor işte boşuna inkar etme Al sana Karakan’dan bir hediye İleriye bak geçmişe kafa takma Bağır çağır tepin zıpla atla İyice bir terle iç bir soğuk ayran Bizim gibi delilere her gün bayram. Evdeki ses evdeki ses bam Evdeki ses evdeki ses bam bam Evdeki ses evdeki ses bam Evdeki ses evdeki ses bam bam