Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 30.08.06, 13:10
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Bektaş ve Sırtlan - Şarkı Sözleri

Ağlarım

Burda herşey bıraktığın gibi özledim seni sen gittin gideli dostum artık bende yalnızım sen dört duvara ben kaderime yanarım aglarım evet her gece ağlarım aydınlığa kavuşmana ben gün sayarım ailense iyi hepsi yuvasında bıraktın bebek artık dört yaşında ona bakaraktan seni hatırlarım gözlerim kalbimde yanan daglarım hasretin herkezin herkezin gönlüne vurdu sevdiğin uyku uyumaz oldu gözde yaş dolu yas tutmakta sabredip bağrına taş basmakta anlamı kalmadı sensiz buraların yılların verdiği sonsuz acıların sonu gelmeyen bu yolların anlamsızlığına yanmaktayım dost başını dik tut yılma yer göğsünü o en zor zamanına yaklaşmadan son satırlarıma ziyaret günü ordayım aynı masada selamı var herkesin unutmadan tanrı ve kalbim seninle durmadan Ağlarım hergece yanarım ağlarım gizlice Ağlarım hergece yanarım ağlarım gizllice Bektaş sırtlan selam ve merhaba mektubunuzu aldım işte bu yeter bana gençler vallahi ağladım sevinçten bir mektup oynattı dağları yerinden öpüyorum sizin gözlerinizi görüşmeyeli çok özledim sizi zaman geçmiyor dört duvar arası sevgiye mahrum ben işte buna yanarım düştüm buraya o kalın kafamla sabredin çıkıcam yakın zamanda yollar uzun görünüyor seneler uzak ama kavuşucaz elbek gelecek şubat yeterki ümitler kesilmesin elbet müzik işlerinizde yürür kesin güzele bağlanır herşey günügelir anama söyleyin hüzünenip üzülmesin pederi yormayın o zaten sinir küpü herşeye gücenmektir onun işi gücü ve benim ufaklığa sahip olun o benim herşeyim o benim varım yogum o sizlere emanet bunu unutmayın siz ikinizsiniz benim umutlarım sizi gözlüyo heran gözlerim beni soranlara selam söyleyin Ağlarım hergece yanarım ağlarım gizlice Ağlarım hergece yanarım ağlarım gizlice
Sponsor