Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 07.04.08, 23:00
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karabey
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 82 kez teşekkür edildi
Yeni Dünyanin En Küçük Kizi

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Hindistan�da yaşayan 15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kız, 27 santimlik boyuyla dünyanın en küçük kızı ünvanını elinde tutuyor
....................

Hindistan�da yaşayan 15 yaşındaki Jyoti Amge adlı genç kız, 27 santimlik boyuyla dünyanın en küçük kızı ünvanını elinde tutuyor. Telegraph gazetesinin haberine göre sadece 5 kilogram ağırlığında olan Amge�de akonlazi adı verilen bir çeşit cücelik hastalığı bulunuyor. Nagpur kentinde yaşayan Amge, hastalığından rahatsız olmak bir kenara, durumun yarattığı �şöhret�ten son derece memnun olduğunu söylüyor. Gittiği lisede, sınıfın en önünde minyatür bir masası bulunan Amge, �Küçük olmaktan gurur duyuyorum. Aslında ben de diğer insanlar gibiyim, farklı hissetmiyorum. Bana gösterilen ilgiyi de çok seviyorum� diye konuştu. Yaşıtları gibi pop müzik dinlemekten ve film izlemekten hoşlandığını söyleyen Amge, en büyük hayalinin bir gün Bollwood�un tanınmış bir aktrisi olmak olduğunu belirtiyor. Amge�nin yakın zamanda Hintli pop şarkıcısı Mika Singh�le birlikte hazırladığı bir pop albümü de var.

Sponsor