Konu: Duman
Tekil Mesaj gösterimi
  #4 (permalink)  
Alt 23.03.08, 01:45
byZaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
byZaa
Uzman Baykuş

Kaydolma: 13.01.08
Kadın
Teşekkürler: 17
Üyeye 92 kez teşekkür edildi
Arrow

Seni Kendime Sakladım
2005'in Temmuz ayında piyasaya çıkan albüm, "Seni Kendime Sakladım" ve bir Ari parçası olan "Aman Aman"la büyük beğeni topladı. "Özgürlüğün Ülkesi"nde Amerikan politikası eleştiriliyordu. "En Güzel Günüm Gecem" ise Duman'ın her konserinde bulunmaya azmeden sadık dinleyicisine bir armağan niteliğindeydi. "Sadece Koklayacaktım" ve "Rüyanda Gören İnanma" gibi sitemkar şarkılarla devam eden albüm, özellikle davullarıyla dikkat çeken "Geçmiş Olsun" ile sonlanıyordu. Bu albümde davullar 2. albümdeki gibi yine Cengiz Baysal tarafından çalınmıştı. Ari'nin albümde, "Aman Aman" dışında bir de "Sayın Bayan" adlı hareketli bir parçası daha vardı.
Grup elemanlarından Batuhan ve Kaan, 2006 yılının sonlarına askere gidip, 2007 Mayıs'ında geri döndüler. 10 Haziran 2007'de Kuruçeşme TVO askerlik dönüşü ilk konserlerini verdiler.

Aynı dönemde uzun dönem askere giden Alen Konakoğlu'nun yerine şu an konserlerde gruba davulda Cengiz Baysal eşlik ediyor. Duman grubu ise 2008 yılında çıkarmayı planladıkları, 4. albümlerinin çalışmalarına devam etmekte.

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Bu mesaj; byZaa tarafından '25.03.08 - 18:59' tarihinde değiştirildi.