Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 14.02.08, 17:48
karabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karabey
Kovuldu!

Kaydolma: 28.08.07
- 34
Teşekkürler: 0
Üyeye 82 kez teşekkür edildi
Smile Sevgililerin En Güzeli >> Vatanım !!!

SEVGİLİLERİN EN GÜZELİ >> VATANIM !!!

Dünya üzerinde bugün sevgililer günü diye kutlanır, ama ben bu günü sana olan sevgimin ifadesi olarak kutlamak istiyorum.

GÜNAYDIN ! EY SEVGİLİLERİN EN GÜZELİ VATANIM, GÜNAYDIN !!!

Günlerin sonsuza dek aydınlık olsun dilerim; Üzerinde yaşayan tüm vatanseverler sevgi dolsun, mutlu olsun; Üzerinde açan çiçekler hep canlı, ağaçların yaprakları yemyeşil; Üzerinde uçan kuşlar güzel sesleriyle çoşkulu şarkılar söylesinler, umut doldursunlar yüzeğimize; Yüce Türk bayrağımız dalgalansın hep göklerde; Güneş senin için doğsun hep doğudan, yağmur çisil çisil yağsın topraklarına; Çocukların hep neşeyle elele oynasın sokaklarında; Mutluluk şarkıları çalınsın her yerde.

Sana zarar verecek eller kırılsın; Yobazlar korksun seni seven milyonlardan; Titresin seni karanlığa mahkum etmek isteyenler; Senin o kutsal varlığını bölmek isteyenler yok olsun, bir daha uyanmasınlar geleceğe; Senin değerini bilmeyenler, sahip çıkmayanlar utancından kızarsın, bin pişman olsun yaptıklarına; Senin değerlerini yıkmak isteyenler defolsun gitsin, terketsin seni en kısa zamanda ...

Dualarım kabul olsun ey tanrım !! Şu benim kurban olduğum VATANIMA ....
Sponsor