Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 07.09.06, 14:19
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Kırda Hevesler ft.Ayaz Kaplı (Rapüstad)

Bu sefer seferde yaşamak çok güzel aksini iddaa edersen sen sabaha çıkma geber annem gece gündüz ah çeker kızı isyanda patlak teker oğlu meçhullerde baba ruh hastası olmuş gezer uyuşturucu uyuşturdu seste susturdu herkes kendi derdinde aileler kan kustu gençlik söz önünde köz öz tuttuğum söz yardıma gelecek kelepçemi düşünsene arkadaşını öldürsene hep gömdük güzellikleri sevinecek zaman yoktu azrail adres sorarsa dersiniz Killa evde yoktu gurbet sıra tıranlar kalbim parça kıranlar erken çıktı yılanlar zula patlatıp clon'lar özgürlük bende para pul servet sende herşey gölünce olsun koçum arayıp gelmesende sıra sokaklar dua bozarlar kırda hevesler burda söner bittiii rapüstad rapte üst kat deniz manzaralı dublex hadi yan yat şarjör tak düşman göründü yere yat bekler dürbünüyle rapçileri tek tek neye barikat lan kime barikat müsvette olmuşsun aslın tarikat kezban gelsede dans etsek jön türk adında bir gey dünyayı kurtarıcek ufak atma böle plan teorisi türkçe rapte bir iki küfretmeyenin çok duyarlısın her gece yanmışsın seni yeraltı operasyonu 3 patlasın rap artık sırtlan ın değil sahto'nun kanında insan olsaydın bayrak elinde yürüyecektin yanımda paso mayın çıktı yolunda manita yok kolunda sağın yok solunda her uyandığında yılan koynunda tasma boynunda iz bırakır ayhan lak lak eder her dünyanın çenesini bir beat'le kır delirdin olum zır rap deli ciklet kanatlı ipek çıkacak hırrr çarpan tır tır havan topu sır olduğun kıl beynini fırlat nehrine uzatı ver kız sıra sokaklar dua bozarlar kırda hevesler burda söner bittiii nasıl yüzüne aldanmadık hep kazandık feci hayata veda edenler tek kalemle silindi üzgün kalanlar geride şehit düşüyoruz seride almancı tatlılar adımızı çelenkler bekler geride ben tövbe'mi geri aldım baktım çakallarla yattım meleklerle oturup nedense şeytanlarla kalktım gençsin toysun yapma sinirlenme takma ne kertenkeleler gördük hepsi dağıldı etrafa gecenin kör karanlığında büyük bir ateş yaktım vücüdüm titredi çemberimle oynamaya başladım uğultular uzaktan geliyor gittikçe yaklaşmakta dayak yiyeni otuttururlar bakmakla dönsün cigara hip hop ben kendim rap'imse and'ım huzura kavuşurum dedim hep aldandım bir ışıkta sen yak umutlar çaksın bulutlar ağlasın gökler baksın sıra sokaklar dua bozarlar kırda hevesler burda söner bittiii