Tekil Mesaj gösterimi
  #58 (permalink)  
Alt 07.09.06, 13:50
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Süper Sperm Ft. Kolera

Velhasil rapin oglu gecimsiz hakkimda bildikleriniz bicimsiz bilemem neden yapitlariniz celimsiz densiz basliklara yorum gereksiz hepinizin sago bilgisi yetersiz vitaminlerimle bugune geldiniz bassline'i kulagina bas bu adam isi rast getirir pas rapin enjektesi damarina copypaste shit, git kapi kapi yardim dilen it, pesimist beat bu benim battlerhyme icin sahiri yunus yasli gezegen bul bit, parmaklarini git eksik kalemine saril agla rap bebegimdir tam 7 yasinda miz mizlarinizi kalbime zimbaladigi hizla gurur icin tecavuzcu basi isteyin hislerimden *****ilin asisi ben deniz hazirladim asi, kap kasigi ac isen doyursun rapin migdeni ele basi, ekonomik poliklanik dondan sik firlarcasina dinamik olmanin anlami cekim eksikligi suphe yok bana hiphop'in hissedarini goster (goster) 23 nisan siirlerinizi kendinize seslenin. kargayi besleyin kartala kafa tutsun dissleri rafa kaldirin baris olsun. ukala kelaynak kusuna lirik atmak sattigin dostuna ozrun olum olsun tutulamayanlar yemin olsun (yemin et) aklimin odalari kinle dolsun sago olsun sagoya sagolanan beyinler defolsun art niyet bana bu yeter akitilan onca ter beter eder olumler pederle paylas nedeni bilmedigim soguk savas buzlarinizla haslamakta beyin hucrelerim yavsamakta super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]
[kolera] ... ... ... ... ... ...
[sagopa kajmer]
gordugum filmin adi cehalet atesi muhalefetse yarim olsun ceyrek nakabul masarraat bilegi bukemedi buklum boyunlar onunu mu goremedi? sago rapin en kalin ansiklopedisi ac sayfalarimi kari$tir belliki adabini ustura cellat bu hayat edebini yapma tasi berhayatla ta$$ak olmaz evlat bu mulakat sakatat gibidir (igrenc) ve gereksiz takla at, yerine gelsin beynin cocuklarinizi muziklerimle besleyin bazen istemeden hislerim gergin, hicvin tanrisi sago k vitamini sen misin? konu$ma sukut et adam bilemesin. 94'un kokmu$ gangaster rapiyle 10 sene geriye mi ta$iycan lan bizi sahte dumbul, hayat nedir senin icin elindeki bicakla anca ekmek kesersin yalan nefersin mikron yere hizla devrilsin ki$ilik geli$sin, beni dissleyen dilini e$$ek arisi siksin.. super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]