Tekil Mesaj gösterimi
  #28 (permalink)  
Alt 07.09.06, 13:34
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Rak Ben Adam

Az hine Boker ole Od yom mathil maavak karagil Sham mamshih lo beshvil ahayim Shotef panim amayim karim Ahrey kafe iton niftah mador adrushim Ani zoher she igati huts mi asafa akol aya muzar Lo hashuv itgabarti, itaklamti hay et ha metsiyut Ve kol yom she over hu kmo mishak isardut Zot itnaklut ehad lasheni Rabim alehem Koev lirot ma she oleh po Haval li eh em Hoshvim she atsarot yealmu kmo Damot ba geshem aval be etsem em ethilu od ba rehem İdo, zoher amarta she iye kashe nahon Hazarti ve ze kvar lo oto makom. stigmot kategoryot sheelot kol azman ata smol ata yemin ani rak benadam Yamim kashim avarti ve ad lekan igati ani rak benadam Kol azman nilhamti adayin lo vitarti ani rak benadam Az im ata nihshal letahnen Tihnanta lehashel Ma shelo shober ayom Mahar yehashel Az kol mi she sovel Mahar od yehayeh Kmo yeled she zohe layom mahar kvar yeleh En sod la atslaha ki meayom arishon mehinim matkon le kishalon memshelet ganon mamash goal Od ikul od otsaa lapoal Ve kol od zerifil laem Lo meshanim et a noal Ma kore po mohrim halom ve ashlaya akol iye beseder kan abeaya ani meabed shlita im ahshara Ve askala aval bli avoda lo soger et ha shana ve od milionim shekamoni Menasim laalot learviah be kavod Leitparnes ve lihyot a asiron a elyon tamid hogeg ani nilham agibor a almoni-benadam Yamim kashim avarti ve ad lekan igati ani rak benadam Kol azman nilhamti adayin lo vitarti ani rak benadam Halim yalın Son sireni benim için çalın Resmini çekmelisin her anın Kanıtı olmalı her feryadın Beni buradan alın Canım sıkkın Yarimi alıp yanı ucuma bırakın yarın Kalbim yarım Ben raptim Çok mantık teptim Hiç değil heptim Koyu karamsar renktim Velhasıl çiftesinde tektim Binlercesine karşı yektim İçimdeki sultanın yüzünü görmek ister gözlerim Sagopa Kajmer '98 çıkışlı 8 senelik görüşlerim karamsar bakışlı Hayat yokuşu inişli çıkışlı Akıttığım ter karşılığı hakettim alkışı Senden önce yağdı saçlarıma cennet kışı Rab'la arana giren şifreyi çöz Emeklerimin üzerine hasım salar göz Dinamiti söz Piramitin gölgesindeki sihri çöz Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar öz Yamim kashim avarti ve ad lekan igati ani rak benadam Kol azman nilhamti adayin lo vitarti ani rak benadam