Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 28.11.07, 20:23
saclıbaykus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
saclıbaykus
Bay Soğuk Espri

Kaydolma: 19.05.07
Erkek - 34
Teşekkürler: 4
Üyeye 7 kez teşekkür edildi
Standart uc nokta(...)

UC NOKTA(…)
Yine sabah olmuştu seni düşünürken.Akşamın erken saatlerınde baslayan tatlı ruyam bıtmısıtı sonunda.gercekleri oretn karanlık artık yoktu.Gitmıstı.Gıderkn arkasında bırakmısıtı umutsuzlugu ve yalnızlıgı.oysa ne guzeldı senın hayalını düşlemek. Sen hep benım dunyaymdaydın zamnsız olan ebnım dunyamda.sadece ıkımız vardık bırıbırımızı delıcesıne seven.İnadına gulumsuyordun bana karsında senı deli gibi sevdigimi bile bile…Sacların rüzgarda ınadına savruluyordu, benım askımın sabah oldugunda savruldugu gıbı …Hep boyle kalacak sanırdım.Bilmiyordum benım dunyamın yanında da baksa duna oldugunu.Dunya’ya yalvarırdım her gece ‘dur’,’donme’ dıye.Ama donerdi…Sabah olurdu,senın olmadııgın sabhalr olurdu.Ve haykırırdım ben dunyaya lanet edercesıne…Hıckırırdım,aglardım sensızlıge.

Okula gıtmıstım sneı goremek umıdıyle.Ve gormsutum senı okulun merdıvenlerınde.BENI BEKLEDIGINI UMUYORUM ,BOS BIR HAYAL OLSA BİLE…Sana bakmaya baslamıstım.Hayatımın en guzel anılarını yasamaya baslamıstım aslında.Deseler suan ne ıstersın tanrıdan dıye zamanı durdurmak ısterdım,hıc yurutmemek uzere…Sagır olamk ısterdım sadece senın sesını duyamak ıcın.Kalbımın durmasını ısterdım ,sana bakarak olmedıgı ıstedıgım gıbı…Ve son olarak Allah’a sukur etmek ısterdım olmeden once benı cennetın yuzunu gosterdıgı ıcın…

Bu mesaj; ZipMaker tarafından '30.11.07 - 18:47' tarihinde değiştirildi.
Sponsor