Tekil Mesaj gösterimi
  #12 (permalink)  
Alt 06.09.06, 22:12
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart ihtiva Reçetesi

Yo Yo Beni kontrol et Olmak ya da olmamak iste tüm mesele bu Su gibi akarak alirim yolumu Bendeniz bi rapçi Gel yakinlas Tik atar kas Dik durur bas Isine gelmediyse iplemessin hadi nas Nerde kalmistik?? Ustalar diyari bi gezinti yapti Sagopa K. Notuna not katti hey Dinle sözümü Kaçta kaçimiz kaybetmis özünü Eksitme yüzünü Alim oglu göremiyosun önünü ha?? Klavyelerle çok hasir nesirsin oglum Fantezilerin net anlasildi Nette pekte net degilsin Önüme gelde bir laf et Egonu ertelet velet Saçim süpürge oldu Isime saygi lütfet Sanki hepiniz ayni konuda ihtisasta Ihtisam kazanmıs Ve bilmeden yorum yapanda varmis Herkesin nedense adrenalini tavana çarpmis Gocunmayin çakin alkisi dogru ise kalkis Sagoladim beyinleri Eledim embesilleri Atin o sersefilleri Gora’ladim bu rapleri Hak edeni soktu hiphop anaferleri 12 Kasim’da açacak Türk sinema gülleri Ihtiva reçetemin listesi çok uzun Buzun üstünde kayar Sago huysuzun adi Olmus olan olsun Küstaha küheylan çifteyi vursun Arif’e tarif et yolu Mukayeselerinle mücadele etme Mücelle doldu tasti yeni bir yetme Istikametinde mecburiyetin Yinede ahkaminda sakli polyanna düslerin Namelerimi istirakin olsun Arbedeyle darbe vurma lesime Ket mi vurdun kendine?? Bence bir boy aynasinda bak ve doy kendine Bakakalirsin karsindakine oldum delisine Kulaklarina enjekte ettim hiphop zehrini Tümcelerimi oku ve feyz al Kaç kelimelik erzakin var?? Kur suna saat Lan kopil sopar Sen buharsin uçtu gitti var oluslarin Tok mu hislerin Aç mi gözlerin Istahin bir maymununkinin tipkisi Sagopa ruhun aynasi Var mi cabasi çabalarin Korkarimki çizmelerini astin Pesimist adama çattin Çat kapi baskinim Yat yere mihladim Tek bir lafina tahammülüm yok Beni bilirsin arsizim Haslarim yakin mesafe Dikkat et disslerim pis Neyse bize gerekli peace Ihtiva reçetemin listesi çok uzun Buzun üstünde kayar Sago huysuzun adi Olmus olan olsun Küstaha küheylan çifteyi vursun