Tekil Mesaj gösterimi
  #4 (permalink)  
Alt 05.05.11, 20:41
beladire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
beladire
Yavru Baykuş

Kaydolma: 02.10.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: msn dondurma-şifre kırma

sabrii1 demiş ki:
- ama bilmedğimiz için ylaan olcak k.bakma aşkım.. yalarım seni
öncelikle sapıklığın lüzumu yok!!!

Facebook için :
Fake yapımı her yerde bulursunuz . Fakat bi çok anlatım işe yaramaz .

Fake 'ini yapmak istediğimiz siteye giriyoruz . Ben facebook.com un yapacağım mesela .
Siz istediğiniz her türlü login bölümü olan sitelerin fake ini yapabilirsiniz .

facebook.com ' a giriyoruz . Yukardan görünüm ' e tıklayıp , kaynak diyoruz .
Mozilla kullanıyorsanız 'kaynak' yerine 'sayfanın kaynağını görüntüle' olacaktır. Buna tıklıyorsunuz.
Kodlar karşınızda. Hepsini kopyalayıp bir not defterine yapıştırın ve o beklesin
Şimdi formmail almamız gerekmekte . Bunuda formbuddy.com adresinden yapacagız . Buraya üye olmamız
gerekmekte .
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

bu linkten email adresinizi yazın ve Submit'e
tıklayın. Şimdi sizin mail'inize aktivasyon linki gönderildi. Mail gelen kutunuza girip aktivasyon linkine tıklayın.
(mail gereksiz bölümüne de gelmiş olabilir. ) Link'e tıkladığımızda karşımıza üyelik için gerekli bilgileri soracak.
Oraları uygun şekilde doldurup 'Register' butonuna tıklayın . Üye oldunuz . Şimdi anasayfa'dan giriş yapın.
Soldaki seçeneklerden 'form builder' butonuna tıklayın .Açılan sayfada Thank you URL kısmına
yazınız .
Diğer hiçbir şeye dokunmadan Build my form 'a tıklayınız . Açılan sayfada Kodlar çıkacak .
O kodlardan sadece <form action kodu ile başlayan 6 satırlık paragrafı kopyalayın . O sizin formmailiniz
Şimdi biraz önce kaydettiğimiz facebook.com 'un kodlarını açıp , ctrl+f yapın ve </head> diye aratın .
</head> ın bittiği yere formmail inizi yapıştırın . Yani </head> ile <body taglarının arasına yapıştıracaksınız .
Yapıştırdıktan sonra Dosya >> Farklı Kaydet diyip , fakeadı.html olarak kaydedin .

Tamamdır , fakeniz hazır Artık sadece onu kurbana yedirmek kaldı . Onuda size bırakıyorum

Umarım faydalı olmuştur .

Unutmadan giriş yapanların email ve şifreleri formbuddy hesabınıza gelmektedir .

MSN içinse :
Şifremi unuttuma gir oradan gizli yanıtı boş bırak sonra emailini yaz onun
yeni şifreyi diyordu (hatırlamıyorsam)