Tekil Mesaj gösterimi
  #7 (permalink)  
Alt 05.05.11, 17:26
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Cehennem Melekleri - The Expendables ( 2010 ) TR Altyazı

ULASILMAZ_ demiş ki:
- ALINTIDIR..! Bir Teşekkürü / Mesajı esirgemeyin ALINTI'lar biley kolay yapılmıyor düzenlemesi baya uzun sürüyor bunu unutmayalım Arkadaşlar...

Peki ya Uploaderler ne yapsın Onlar Filme Altyazı gömüyor kesip birleştiriyor. uploadda 4- 5 saat Bekliyor toplam bi film 6 saate geliyor. Sonrada sizler linkleri alıp yapıştırıyorsunuz. link alıp foruma yapıştırmak 2 dakika [ baya uzunmuş ] Hak veriyorum baya zahmetli iş yapıyorsunuz. Bu sizce Emek Hırsızlığı Olmuyormu?
Çok bilmiş kardeşim Uploaderların haklarını savunucağına gitde o zaman Sinemacıların haklarını savun eğerki bu paylaşımlara emeği geçen bizlere dil uzatıyorsan önce kendine laf söyle de adam olmayı öğren !

Madem biz emek hırsızlığı yapıyoruz , senin o Uploadercıkların napıyor acaba ? Orjinal filmi illegal yollardan nete sürmüyorlarmı ufak beyinli kardeşim !

Birilerine kırıcı incitici ithafta bulunmadan önce adam ol ve iyi düşün beyinsizliğin lüzumu yok , ben emek hırsızıysam eğer , sen ve senin ayrıcalıklı kıldığın uploader'da emek hırsızı ben sadece senin ile uploader arasındaki köprüyüm senin beynin yetmiyorsa bu dediklerime yapıcak bişeyim yok...

charlotte demiş ki:
- Video artık yok:/
Malesef aktif link bulamadım kardeşim ya...

Ateş bi el atarda konuları kilitleyip Çöp Kutusuna taşırsa sevinirim konu kirliliği olmasın en azından forumda zaten yeterince kirleten var

Bu mesaj; zgrock tarafından '05.05.11 - 17:27' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.