Konu: Neden
Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 02.03.11, 05:28
batucum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
batucum
Yavru Baykuş

Kaydolma: 02.11.09
Erkek
Teşekkürler: 1
Üyeye 1 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Neden

bir uyarı verilmemiş hiç bir şey yapılmamış forumun bi köşesinde bi konu acılmış sadece bu konuya kullanıcılar yönlendirilmemiş ben forumu didik didik edip bunu bulmak zorundamıyım basit ve net yer imlerinde supernaturel kısmı ekli acarım bakarım üye olmadanda izleye bilirim ama madem izliyorum bi katkım olsun diyorum her dizinin başına basit bi yönlendirmeyle herkez bilgilendirile bilir bu yönetimin bir eksiğidir bu çoçuk gibi sacmalamayın her işini yapmayana tepki gösterildiginde böyle mi cevap veriliyor. siz hayır işi yapmıyorsunuz ki burda ben size karşılıksız minnet duyuyum karşılıklı cıkar ilişkimiz var bu kadar diziyi siz yayınlarsınız bende üye olurum düzgünce arkadaşlar böyle bi durum vardiye belirtildide bizde hadi ordan mı dedik tabikide hayır fazla bi beklentim oldugunu düşünmüyorum basit bir köprü koyucaksın şu yüzden videolar yüklenemiyor diye güzelce söylenir evet görmemişim herkezden özür dilerim arkadaşlar kusura bakmayın derim olay kapanır bu kadar da basittir gerçek hayatta adam olamamış hayvan yavrularına neden cevap verdiriyosunuz

Aesculapios demiş ki:
-
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

s.ktir olup gidebilirsin seni bu forumda zorla tutmuyorlar
ayrıca beni iyi dinle şimdi s.kik baykuş gayet usluplu bir şekilde sorunumu dile getirdim kimsinki sen bana cevap veriyosun kimsinki sen bana küfür etme hakkını kendinde buluyosun coluk combalak madem adam gibi gel brader konuşalım öyle değil durum söyle demekten acizsin senin anladıgın dilden konuşuruz biz küfür öyle edilmez bak nasıl ediilir gösteriyimde azından cıkanı kulagın duysun senin ananın am.na çam ağaçı sokar gölgesinde tüm sülaleni s.kerim p.zevengin evladı küfür etmeden önce daha cok düşün bundan sonra s.k beyinli amc.ık ağızlı g.t veren am.na koduğumun evladı meşin yuvarlak seni...

Bu mesaj; batucum tarafından '02.03.11 - 05:33' tarihinde değiştirildi.