Tekil Mesaj gösterimi
  #6 (permalink)  
Alt 19.01.11, 19:23
Dark_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dark_Angel
Efendi Baykuş

Kaydolma: 08.03.10
Kadın - 26
Teşekkürler: 1.732
Üyeye 74 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hadi herkez başından geçen korkunç olayı anlatsın...

baro_14 demiş ki:
- Valla Korkunç Değil Ama Anlatıyorum
Ben Genellikle Ayda 1 Kere Falan Kabuslar Görürüm Ama Korkunçdurlar
Sanırım Geçen Ay Gene Bir Kabus Gördüm Testere'yi Gördüm Ama Türkçe Biliyodu Her Neyse Ben İşte Her Tarafımdan Bağlıyım Kurtulamazsam Elektroşokdan Kül Olucam O İplerden Kurtulmak İçin Koşarken İpe Takılıp Yere Düştüm O An Rüyamda Bacağımı Mos Mor Gördüm İşte Nasıl Kurtulduğumu Hatırlamıyorum Ama Kurtulmuştum Testere'yi Görmeden Uyandım Kahvaltımı Yapmaya Giderken Ayağıma Baktığımda Küçük Bir Morluk Vardı NOT:Ayağımdaki Morluk Uyumadan Önce Yoktu
Uyurken çarpmış olabilirsin
Kandil gecesi (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) annemlerle kavga ettik ben dedim dua falan etmiyorum diye. Sonra yattım "Allah'ım eğer gerçekten varsan ne olur bir işaret gönder" diye (biliyorum abarttım ama sinirlerim atmıştı). Gece gördüğüm rüya şu: gece yarısı ben bir binanın önündeki parktayım, annemler çevredeki bir binadalar ama hiç konuşmuyoruz. Parkta salıncak kendi kendine sallanıyor, dönme dolap dönüyor falan... Ben bizim eve kaçıyorum, önce banyoya gidip elbiselerimle duş alıyorum (mallık işte ). Sonra odama gidiyorum odamda bir vitrin mankeni var, üzerinde üzerinde simsiyah bir elbise falan... Yanımda en iyi arkadaşımı görüyorum, odadan çıkıyoruz, evin holünde önce yerde kırmızı bir kürek, sonra biraz ilerleyince karanlıkta bir yaratık görüyorum, kafası köpek şeklinde, siyak keçi gibi boynuzları var (yaratık siyah) vücudu holün devamını tamamen kaplıyor, geçemiyoruz. Sonra bir anda karanlığın bir kısmını görüyorum; duvarlarda kanlı el izleri var... Orada uyandım.