Tekil Mesaj gösterimi
  #37 (permalink)  
Alt 24.11.10, 17:41
skyr3x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
skyr3x
Yavru Baykuş

Kaydolma: 20.11.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: mitomani / yalan söyleme hastalığı

ewt haklısın tabiki..ailesiyle dun qorustum,ve buqun psikoloqa qoturdum ilk basta tepki vermedi psikoloq konusunda ama sonra hastanedekı diqer hastaları qorunce çok oldu ben delı deqılım diye baqırmaya basladı zor sakinleştirdim..sonra içeri qirdi kapıyı kapattım,ve yarım saat sonra cıktı..Düşman qibi bakıyodu bana sankı ona deli muammelesi yaptıqımı dusunuyodu..ama yemek yedik sonra durduk yere beni öptü seni seviyorum falan dedi..eve qelene kadar sürekli sarıldı... ve doktorun verdiqi bi kac ilac var,uyku düzeni yerine qirsin iştahı acılsın qibi şeyler...Ve evet herkesin beklediqi acıklamayı yapıyorum Arkadaslar bu yalan söyleme hastalıqı bulunan insanlara yapacak tek şey war oda ney biliyo musunuz ? Dürüst bi insanı ornek almalarını saqlamak...yani doqru söyleyen asla yalan söylemeyen bi insanla bunu tanıstırıp onu ornek almasını saqlamak..bu kişi siz de olabilirsiniz,yani sürekli bazı şeyleri doğru söylerek ispat ederk ona yardımcı olabilirsiniz ve sizi örnek alacaktır.. Bu sözler uzman psikoloqun sözleridir umarım işe yarar herkesin Allah yardımcısı olsun...