Tekil Mesaj gösterimi
  #35 (permalink)  
Alt 20.11.10, 22:25
skyr3x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
skyr3x
Yavru Baykuş

Kaydolma: 20.11.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Unhappy Cevap: mitomani / yalan söyleme hastalığı

Mrb arkadaslar..qercekten cok zor bi durum...Benım su an kız arkadasım bu durumda..ve ne yapmam qerektiqini hiç bilemiyorum...nereye qitsem uzman bi psikoloq diyor..tamam ama her zaman psikoloqa ihtiyacımız olmayabilir,bazı şeyleri kendimiz halletmemiz qerekiyor bence... Ve nasıl olsa bu yalancı salla bundan bana hayır qelmez demek bence cok yanlıs,ben halletmesem ahmet halletmezse mehmet halletmezse kım halledecek o zaman söylermisiniz ?..
bu tarz insanlara yardım etmek qerekıyor fikrimce,benım kız arkadasımın olayı şöyle dinlemek isterseniz tabi:
Benım kız arkadasım keman calmasını bilen,üniversite mezunu,avea'da calısan bi kız? Degil tabiki..yalan malesef bunlar daha ne..saymaya kalkıssam sabaha kadar sürer..onu terketmek sorun deqıl ama duzeltip bitirmek istiyorum..durup durupken yalan söyler,bazen attıqı yalana kendisi bile inanır..ama malesef cok sevdıqımden dolayı onun yalanlarına katlanmak zorundayım ve onu düzelticem kafama soktum bunu..Allah kötü yola düşürmesin kötü birinin eline düşmesin diye düzelticem onu...Okulum ailem ve hatta hayatımı kaybedercesine... Cunku bunun qibi insanları düzeltmek qörevimiz,bazı arkadaslara katılmıyorum.. Rahat bırak uzak dursun falan gibi cümleler kullandılar..Bence yanlıs böyle insanları topluma hayata kazandırmak bizim asıl qorevimiz..İnsanlık qorevımız