Tekil Mesaj gösterimi
  #10 (permalink)  
Alt 15.11.10, 23:35
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: I'm Sorry, I Love You (Mianhada, Saranghanda)

zgrock demiş ki:
- Hmm ilk 4 bölümü izledim gayet güzeldi...
Her telden durum söz konusu gayet güzel bir senaryo valla şimdilik heyecanla sıra sıra izlemeyi düşünüyorum diğer bölümleride...
Bakalım Yun çakma abisinin aslında gerçektende abisi olduğunu ne zaman öğrenicek...

Ya bu arada şu ana kadar dizinin 2 noktasına takıldım...
İlki safım tatlıda bişi kız çocugun Avustralyadan onun için geldiğini sanması... 4 Bölüm oldu hala öyle sanıyor garibim...

İkinci olarakta bu kızın ( saf dediğim ) babasını oynayan adam nereden biliyor bu çocugun Yun'un gerçekten abisi olduğunu daha ilk gördüğünde irkildi adam resmen o boyunlarındaki kolyelerdeki yüzükleri bumu taktı nedir

Neyse indir - izleye devam ederim bu ara yine şimdilik ilk 4 bölümden izlenimleri böyle...
hemen sorulara cevap veriyorum...
ilk soru: kızımız çok saf gerçekten
ikinci soru:evet boyunlarına kolyeleri o taktı. esas oğlan tv ye çıktığında (yanılmıyorsam o da radyo da dinledi) yüzüklerin içinde yazan sözü duydu. o yazdırmıştı onları...
abisinin gerçekten abisi olduğunu sonlara doğru öğrenecek ama içler acısı bir durum çıkacak ortaya.orda mendilleri hazırla özgür ihtiyacın olabilir...

HarektOrdusu demiş ki:
- Necla Abla, sendeki bu çekik göz sempatisini anlayamadım gitti
bir aşk oldu o bende sorma...
onları çok iyi buluyorum ve gerçekten farklılar...

Bu mesaj; jjjensen tarafından '15.11.10 - 23:37' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.