Tekil Mesaj gösterimi
  #65 (permalink)  
Alt 16.10.10, 14:49
fairytale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fairytale
V.I.P.

Kaydolma: 01.09.09
Kadın - 35
Teşekkürler: 620
Üyeye 402 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: charlotte ' tan...

charlotte demiş ki:
- =) ehhehhh ben konuşiyim de Öznurcuk kızmasın sana Benle iyi geçin enişte bey

Napalım be Özgür böyle olucakmış .. Ayrılan da benim zaten ama olmuyodu artık yani içimde bişi de kalmadı Gerçekten bitti yani .. Ama yaptıklarını özlüyo insan , yalnızlık ne de olsa Allah'a mahsus

Bence hem kızlar hem de erkekler için şu geçerli ; "Ne sizinle , ne de sizsiz" =)

Hoşbulduk kardeşim inşallah bi daha bu kadar açmam arayı ama yine sınavlar geliyor

Bu arada büyük ihtimal bayramdan hemen önce Ankara'ya gidicem.Kısmetse Özge'mle de görüşücez ay çok mutluyum , inşallah !!! =)
aayyy hoşgeldin canımmm seni tekrar burda görmek ne güzel..fazla açtın bu sefer arayı, bi daha gitsende bu kadar özletme kendini

yaa ama bizsiz nasıl buluşursunuz ikiniz yaaa
olmass ailemizin geleneğine aykırı
hep birlikte olmak zorundayız

hımm yanınızda olmadığım için ne kadar üzülsemde size iyi eğlenceler
umarım o gruba bende katılırım yakın zamanda

zgrock demiş ki:
- Amaaaan en güzeli öyle zaten be
Bak şimdi gördünmü yaptığını gelir gelmez senin yüzünden fırça yicem Öznur'dan Yani şimdik şöyle oluyor bekarlık sultanlık zatende , sultanlıkta bi yere kadar dimi ama

Ancak bu kadar toparladım Öznurcum bilgine...

Sana gelince Dilek hoşgeldin sefa geldin...
Özlettin kız kendini... iyiki uzatma , arayı açma dedik sana neyse tekrardan hoşgeldin aramıza kardeşim...
hehe
iyi toplamışsın yinede canım

bir yere kadar belki bekarlık sultanlık ama bi yerden sonra olmuyor bu lafım sana Dilekcim ..biliyosun ekmek getirecek eniştelere ihtiyacımız var

Bu mesaj; fairytale tarafından '16.10.10 - 14:51' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Teşekkür Edenler: