Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 14.10.10, 20:56
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Post Kendimden Nefret Ediyorum...

Bunca zamana kadar hep ön görüşlülüğümle böbürlenirdim , bir kişiyi görmem hatta bırakın görmeyi adını duymam bile o kişi hakkında olumlu yada olumsuz bazı fikirleri kafamda canlandırmama yeterdi...

Ve bir çok zaman hatta hemen hemen her seferinde bu düşüncelerim ilerleyen dönemde gerçekleşirdi yada geçmişte öle biri olduğu ortaya çıkardı kısacası hep haklı çıkan taraf ben olurdum...

Bu özelliğim yüzünden arkadaş çevremde kimi zaman '' KAHİN '' olarak görüldüm kimi zamansa '' ŞOM AĞIZLI '' olarak...

Kimi zaman iyiki bunları sölemiştin bak haklı çıktın çok sağol dediler , kimi zaman ise sevilmeyen kişi ilan edilip arkadaşlarımın üzülmesine sebep oldum ve bu yüzden bende üzüldüm...

Ancak bunca yıldır ilk defa canım bu kadar yanıyor...
Bunca yıldır ilk defa belkide bu allahın belası şansıma , tecrübeme yada lanetime bu kadar bela okuduğum olmamıştı...

Keşke böyle bir ön görüye sahip olmasaydımda şu an o ön görümün bu denli doğru çıkması sonucu canım bu kadar yanmasıydı....

Kendimden nefret ediyorum artık sadece nefret...
Canım yanıyor , Nefretimi akıtmak zorundayım bi yerlere aklıma gelen ilk yer ise burası oldu lütfen sürçü lisan ettiysem Affola , Hadi Eyvallah...
Sponsor