Tekil Mesaj gösterimi
  #2 (permalink)  
Alt 01.09.06, 13:09
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Karmaşık Duygular

Nacizane fikrim oldu sonunda hep buyurdu Karanlık oldu heryer evimde hep gürültü kalbi yaralayıp kapıyı araladı anahtar bende saklı yüreğim yaslı Bağırdım çağırdım sonucu neye yaradı ki Her rüyamda her gün öldüm hayat acımazki hayat bu bakmaz ki gözünden yaşlar aksın vurdum duymaz olsun sonucu görsün Gökyüzünden yıldız kaydı yüreğim ağlar hergünüm böyle işte şahidimdir dağlar Demiştim bilirsin sonunda hep değiştin dergi kederi at bi kenara yüzün gülermi? Değermi yaptığın onca yalana dolana değermi yaptığın onca riyakalığa Yalanmı sende söyle böyle gitmez anla sonunda kaçamak olmaz yürek dayanmaz Ah bi yerde bir sızım var sol yanım eksik ah bi yerde bir sızım var o da sendin Rüyamda gördüğüm neden herşey farklı? rüyamda gördüğüm neden herşey saklı...
-Sensiz Karanlık heryer gözlerim kapalı,
-Hergün rüyamda gördüğümm bu hayat farklı
Başlamıştı işte bir günüm sonuysa kördüğüm Açmak istemişken yaralandı işte bu yürek siz görün Gözlerimden yaşlar aktı bu çözüm olmalı yüreğinde tek bi duygu kalmalı Sonunda harcanandı benliğin ve gençliğin son adımda yere düştü göz bebeğinden yaşların süzüldü.Sözünmü ağlatan yoksa bu hayattmı bizi derde kedere,ölü bi bedene bağlayan Bu yoklukta mutlu olmak harbi zor be arkadaş memur,emekli,çalışan herkes dertli demekki sorun var,demekki oyun var,demekki sağ da solda ülkemi soyan var Buram buram kokan hasretin öyküsü bu parça mapushane ortasında kalan bi orduyuz düşünce özgürlükmüş, düşünce suçsuzlukmuş ,düşünce her kesimde harbi hep hüzünmüş Nedenki doğruları söylemek yasak ki nedenki eleştiri yapmak hep ceza ki ben bu olaya anlam veremedim sorunu çözemedim ahh be ustam böyle gitmez kaderse silmez Hayat bu belli başlı konuları olan bir seneryo biz içinde piyonlarız oynatırlar kukla gibi/ Sağa sola çekerler çünkü parası olan bu dünya da hep başı çeker...