Tekil Mesaj gösterimi
  #14 (permalink)  
Alt 08.09.10, 00:42
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Ateşle Oynayan Kız - Stieg Larsson

ben de diyorum ki bu yazdıklarını bir başkasına yazdırdın ya da ordan burdan değişik kelimeleri bilmeden kullanmaya çalıştın. bkz: aşağıda sadece kitaplıktan bahsettim tüm hayatım boyunca okuduklarımdan değil. orda doğru düşünmüyorsun
aslında orda ima ettiğim kitaplarını atman değildi. bence senin de kitap okuma ve okuduğundan anlama seviyen sorgulanır
ben zaten dilbilgisi ve yazım kurallarına uymuyorum. bunu burdaki arkadaşlar da biliyor.uyan arkadaşlara da saygılıyım. öyle yani.
demokrasi mi ne alakası var bu konuyla. senin oy kullanıp kendi vekilini seçmene kim mani oluyorbence sen olabilğince gelişi güzel konuşuyorsun. burda tartıştığımız konu internetten kitap indirme linkinin olmaması. bu nedenle de sitenin daha hit olmaması buraya demokrasiyi bulaştırma bence.
Sizi rengarenk sorgu kriterlerinizi bir kez daha okumaya, Google'da bulunabilme sevdası uğruna internet gezginlerinin zamanını çalmamaya, bu anlamda etik davranmaya bir kez daha davet ediyor, tatsız ve yavan klanınızı kendisiyle baş başa bırakıyorum.

bana bu cümlenini yorumlasana lütfen. yoksa google dan çevirimi yaptırayım sana da ii geceler bu arada.