Konu: Ya Yeter Ya
Tekil Mesaj gösterimi
  #13 (permalink)  
Alt 01.09.10, 18:16
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Ya Yeter Ya

bu şakamı ya
yaklaşık olarak 2 haftadır yokum forumda ve geldiğimde dikkatimi çeken konuya bak

ben foruma ilk üye olduğum andan itibaren forumda huzur sağlansın diye , tartışma çıkmasın diye uğraşan forum kirlilğine karşı uyaran ve dikkatli olan arkadaşları gördüm neden böle düşündüklerini anladım ve onlara katıldım...

zaman içerisinde konu kirliliği yaratan kişileri , forumda huzur bozucağını düşündüğüm konuları düşünmeden sırf post kasmak için açan kişileri bende uyardım şiimdi bu yanlışsa bi zahmet benide şikayet edin...!

Forum yazılı kuralları arasında yer almasada forum kültürü arasında yer alan forum kirliliği konusunda haklı olarak uyarıda bulunan bu arkadaşlarımın şikayet edilmiş , daha doğrusu şikayet edilmek bile böle olmaz bu acıtasyon yapılıp ezilmişliği oynamaktır ki o ayrı bir konu neyse arkadaşlarımın adlarının burada görmek komik ve gülünç bir durumdur...

Furkan kardeşime ufak bir tüyo vermek gerekirse bu forumda üzerine oynucağın , isimleri üzerinden acıtasyon yapıcağın en son kişiler Fairytale ( ÖznuR ) ve DrakeSevgi olsun kendine milleti güldürürsün başka bi işe yaramaz

Bu mesaj; zgrock tarafından '01.09.10 - 18:18' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler: