Tekil Mesaj gösterimi
  #34 (permalink)  
Alt 14.08.10, 20:12
heallqnco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
heallqnco
Yavru Baykuş

Kaydolma: 13.07.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Thumbs up Cevap: South Park dizisine ‘Peygamber’ uyarısı

-M.K lin ne olduğu umrumda değil. onun gibi akıl hür vatan sevgisi yüce doğru vasıflı ayrıca liderlerin dilindeki lider olma özelliğiyle ilgileniyorum ben- cümlesi kendi icinde celisiyo benim kucuk einsteinım cunki hem nooldugunu umursamıyıp hemde akıl hür vatan sevgisiyle ilgilenemessin aynı insanın yani celiskili, sen dini inancının nooldugu umurumda digil demeye calısdın ama beceremedin ayrıca dini tatil cuma günüdür eger dine o kadar meraklı olsaydı dini tatilimizi degisdirmezdi dimi hem araşdırmıyorum suan googledanda kesin yapılmısdır ilkokul mezunlarının kaç tanesi ateist yada agnostik kelimesinin anlamını biliyo diye bi anket ben şahsen ilkokul mezunu olan ateist ne gordum ne duydum
ama neyse "solediklerin karsındakinin anladıgı kadardır" die bi msn nicki war kimden alıntı yapmışlar emin digilim ama bu duruma cuk oturuyo sen 24 sene boyunca manipüle edildin türkçe ogretmenin tarafından mahvedildin özgür ve mantıklı düşünebilme yetini yitirdin ve ben ilgimi kaybettim two and a half man izlemeye basladım canım artık sıkılmadıgından uzatmanın pek bi manası yok yani bb ve bi kaç klasik roman okuman hem türkçene hemde IQna iyi gelebilir sadece 1 fikir tabi