Tekil Mesaj gösterimi
  #6 (permalink)  
Alt 09.08.10, 18:35
Noxone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Noxone
Ergen Baykuş

Kaydolma: 21.07.10
Erkek
Teşekkürler: 34
Üyeye 138 kez teşekkür edildi
Smile Cevap: bu son 2-3 günüm

Estergon demiş ki:
- Öncelikli olarak dediğin gibi forumda cimrilik var, kıskanma var mı ona birşey diyemem.
Bu forumda sayılabilmek için öyle eski falan olmaya hacet yok.
Sadece paylaşım yapacaksın, oyunlarda değişik kişilerle tanışacaksın.
Böylece bu sürüp gidecek.Ancak yok ben gideceğim diyorsan sen bilirsin.
Hakkım varsa üstünde helal olsun.Sen de helal et.
helal olsun abi her zaman

zgrock demiş ki:
- Kardeşim bende bu dertten şikayetçi oldum ve hatta bir çok kişide şikayetçi oldu ancak sırf farklı olmak adına sırf muhalefet olmak adına birileri çıktı ve dediki ee işte nedir bu rep yada teşekkür merakı...

Onlar anlamadılar ki bizim derdimiz hep verşin bana verin en çok bana verin değildi sadece yaptığımız çalışmaların takdirini görmekti neyse şimdi eski konuları tekrar açmaya gerek yok benimde paylaşım yapmaktan soğutan konu bu oldu zaten

sana bi tavsiye benden kardeşim bi kaç yazını okudum acaba çokmu paylaşım yapıyorum çokmu mesaj yazıyorum falan gibisinden , paylaşımların ideal seviyede çok yapmıyorsun hatta böle devam etmen dileğiyle mesaj konusuna gelince 3 günde 1500-2000 mesaj yazmıştım ben üye olduğumda

Forum üyelerinin daha çok takıldığı GeyikOyun - Geyik Sohbet gibi yerlerde takılarak hem mesaj sayını artırabilir hemde orada tanışacağın kişilerle dost olabilirsin

Olurda bir konuda elimden bişi gelirse yardımıma ihtiayaç duyarsan ben burdayım kardeşim gitmeyide aklından çıkar deli çocuk sende sevdin burayı otur oturduğun yerde
sevdim sevmesine de doru diyosun be abi ben keyfime bakıyım ben paylaşımlarımı yaparm gelen gelir zaten zamanla
demmer demiş ki:
- ya bazı şeyler zamanla olur hem sabretmek gerek.bende üye olalı baya oldu fakat benden sonra gelenler beni geçti önemli olan msj atmak değil düşüncelerini paylaşmak birazda girişken olursan sende kendine çok güzel bi çevre edinirsin merak etme
haklısın

fairytale demiş ki:
- forumda bi grup olduğunu düşünmüyorum..evet teşekkür ve rep açısından söylediklerine katılıyorum..çoğu kişi de senin gibi düşünüyor zaten..ama sırf bunun için burayı terketme...zamanla ya burası değişir yada sende diğer arkadaşlar gibi alışırsın bu duruma...
abi grup varmı yokmu tam anlamış değilim aama sanki gruplaşma var gibi sezdm berkide yanlıştır
bilmiyorum abi ne yapsam burayı çok seviyorum ama kalıyım ben ya bu sabah bayağ düşündüm gitsemmi gitmesemmi bu aralar piskolojim bozuldu berki ondandır abi gitmicem vaz geçtm .....