Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 09.08.10, 16:29
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: bu son 2-3 günüm

Kardeşim bende bu dertten şikayetçi oldum ve hatta bir çok kişide şikayetçi oldu ancak sırf farklı olmak adına sırf muhalefet olmak adına birileri çıktı ve dediki ee işte nedir bu rep yada teşekkür merakı...

Onlar anlamadılar ki bizim derdimiz hep verşin bana verin en çok bana verin değildi sadece yaptığımız çalışmaların takdirini görmekti neyse şimdi eski konuları tekrar açmaya gerek yok benimde paylaşım yapmaktan soğutan konu bu oldu zaten

sana bi tavsiye benden kardeşim bi kaç yazını okudum acaba çokmu paylaşım yapıyorum çokmu mesaj yazıyorum falan gibisinden , paylaşımların ideal seviyede çok yapmıyorsun hatta böle devam etmen dileğiyle mesaj konusuna gelince 3 günde 1500-2000 mesaj yazmıştım ben üye olduğumda

Forum üyelerinin daha çok takıldığı GeyikOyun - Geyik Sohbet gibi yerlerde takılarak hem mesaj sayını artırabilir hemde orada tanışacağın kişilerle dost olabilirsin

Olurda bir konuda elimden bişi gelirse yardımıma ihtiayaç duyarsan ben burdayım kardeşim gitmeyide aklından çıkar deli çocuk sende sevdin burayı otur oturduğun yerde
Teşekkür Edenler: