Tekil Mesaj gösterimi
  #114 (permalink)  
Alt 07.08.10, 03:10
axiomturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
axiomturk
Yavru Baykuş

Kaydolma: 14.06.10
Erkek
Teşekkürler: 11
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

10ttoman demiş ki:
- siteye sırf cevap yazabilmek için üye oldum . arkadaşlar 96 lı çock geliyor diyor ki zalimler için yaşasın cehennem diyor çoluk çocuk çıkıp boyunu aşan yorum yapmasın . adamlar hz isa ile her bölümde neredeyse dalga geçiyor . musa nın yüzünü daha çözemedğm bi şekilde gösteriyor . tanrıyı kendilerine göre çiziyor ve gösteriyor . siz çıkıp diyorsunuz ki neden peygamberimizi böyle çizmişler bu sezona kadar izlemişsiniz farkında değil misniz bu dizinin üslübunun bu şekilde olduğunun . hiç kimsenin çıkıp böyle olmuş demeye hakkı yok ağırına giden izlemesin baştan beri böyleydi bundan sonra da böyle .
kesinlikle katılıyorum hemen hemen her bölümde kendi dinleriyle dalga geçiyorlar bi bölümünde family guy hz.Muhammet i göstercekti bütün herkes paniye kapılıyodu yani korktuklarını gösteriyolar ve ayrıca hz.Muhammet i göstermemek için büyük çaba harcamışlar çok iyi hatırlıyorum hz.İsa yı sıçarken gösterdiler ve kimse bişey dememiş dava eden olmamış neden bizde herşeyi abartıyoruzki türkiyeden biri kalksa hz.İsa dalga geçse kimse bişey demez !!!