Tekil Mesaj gösterimi
  #46 (permalink)  
Alt 07.07.10, 23:04
HarektOrdusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
HarektOrdusu
Profesör Baykuş

Kaydolma: 14.11.09
Erkek - 14
Teşekkürler: 376
Üyeye 306 kez teşekkür edildi
Arrow Cevap: Peygamber Efendimizin Mezarını Yıkılmaktan Atatürk Kurtardı!!!

hic kimse demiş ki:
- guzel kardesler siteye yeni kayit oldum arastirmaciyim internet hakinda ama duzenli degilim her an sapitirim sapitirim cunku bunun gibi insanlara sadece su kucucuk ama dunyalara bedel bir Neyzen Teyfik GUZEL SAIRLERIMIZDEN BIRTANESIN SÖZÜNÜ OKUMAMIS yavru baykus okusunda anlasin tabi kapasitesi varsa anlamaya speiche karti kucuktur belki ondan anlamayabilir daha buyumeden yuz cirmalamaya basliyor oku kucuk baykus oku okumaktan zarar gelmez oku EFENDIMIZ bile demis oku oku oku okumaktan zarar gelmez Ne ararsın Tanrı ile aramda
Neyzen Tevfik- Ne Ararsın Tanrı ile Aramda Sen kimsin ki orucumu sorarsın?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Başı açığa neden türban sorarsın?

Rakı şarap içiyorsam sana ne
Yoksa sana bir zararı içerim
İkimiz de gelsek kıldan köprüye
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.

Esir iken mümkün müdür ibadet
Yatıp kalkıp Atatürk'e dua et...
Senin gibi dürzülerin yüzünden
Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma
Atatürk'e dil uzatma sebepsiz
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz

snakeeater sana daha cok sey yazardim ama Neyzen Tevfik saiirimizn de dedigi gibi sen yine .nandan cikardin ama .aban kim olurdu bilmezdin be hey .erefsiz...
Yazında birazcık noktalamalarına dikkat etseydin çok güzel olurdu kardeşim ama söylemek istediklerini anladım az çok..

arbozaliyan demiş ki:
- harre olayını araştırın derim.. kabe halife yezid tarafından kabenin çevresindeki müslümanlarla beraber mancınık saldırısına tutuldu. 100lerce müslüman ölürken kabe yıkıldı ve yezidin halifeliği resmileşti bütün "müslümanlar" yezidin hükmü altında birleşti.
Evet, bu olay geçek ve sadece bundan da ibaret değildir. Birçok kez yıkılmıştır, ayrıca sel baskınlarına da uğramıştır. Bundan bir yazımda bahsetmiştim ama hangisinde artık Allah bilir..

Bu mesaj; HarektOrdusu tarafından '07.07.10 - 23:05' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.