Konu: protesto var
Tekil Mesaj gösterimi
  #17 (permalink)  
Alt 27.06.10, 13:37
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: protesto var

Öbür forumda bende arkadaşlara yardımcı olmaktayım bunda utanılcak yada saklancak bişi yokki...

Arkadaşlarım yeni bir forum kurmuş ve yardımlara açıklar bende yardım etmek istedim ne yani şimdi burada bulunurken onları orada bulunurken burayımı satmış oluyorum nasıl bir düşüncedir bu anlamadım

Ayrıca o konuda hep susmak istedim ama artık susamıyorum ( pilaki sana demiyorum ) arkadaşlar sizin derdiniz ne ?
Yani bir çekememedir gidiyor , ya Vip olduk ne oldu , yani size havadanmı bakıyoruz , size amir gibi mi konuşuyoruz yada ne bilim sizle dalgamı geçiyoruz ? Tabiiki hayır... Ee ne bu tavırlarınız , ne bu bende hak ediyordum da , benimde o kadar mesajım vardıda durumlarınız... Tepeden inme bir anda şunlar şunlar Vip oldu diyip neden belirtmeden yapmadı Ateş Vip olan kişileri...

Mesajınıza , Rep'inize bakıpta hakediyorum diyeceğinize önce forumdaki Düzeni korumak adına hak etseydiniz... Acaba dikkat ettinizmi o Vip Rütbesi alan arkadaşlardan hiç biri o saatlerde forumda değilken yaşanan bir tartışma sonucu 3 arkadaşımız forumdan ayrılmıştı ( Oğuz - Çağla - Meltem ) ve acaba yine dikkat ettinizmi Kara Kutu isimli Emre arkadaşımızın olayı bu üyeler yokken gerçekleşti

Ne kadar tesadüf değilmi..!

Şimdi ben kendimi yada bizi övmüyorum ancak el insaf diyorum zipmaker daha konunun başında vermişte yeni rütbelerin neden verildiğini ve hangi yanlarından dolayı aldığını insanların...

Bu söylediklerşimden sonra hala yok bende hak ediyorum şu kadar senedir üyeyim , yok bende hak ediyorum şu kadar mesajım , yok bende üyeyim şu kadar saat her gün online'ım diyen varsa el insaf...

Umarım kimseyi kırmamışımdır... Saygılar...

Bu mesaj; zgrock tarafından '27.06.10 - 13:40' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler: