Tekil Mesaj gösterimi
  #4 (permalink)  
Alt 26.06.10, 15:42
birbakıpçıkıcam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
birbakıpçıkıcam
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 29.06.09
Kadın - 31
Teşekkürler: 247
Üyeye 174 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: spn mantık hataları kardeşliği :D

Dark_Angel demiş ki:
- arkadaşlar şimdi ben düşündüm taşındım ve bu büyük hatayı buldum: lucynin samin bedenini michaelın da deanin bedenini alması gerekiyo ve bu bunların doğumlarından daha belli...yani her türlü böyle olmak zorunda.buraya kadar sorun yok...ama şu var sam ölecekti dean de o ölmesin die cehenneme gitti...yani bu şekilde kıyamet başladı... o da tamam
eğer sam ölseydi de dean cehenneme gitmese ama yine kıyamet başlasaydı ne olacaktı?? sam geberdi gitti bedenini mi geri getireceklerdi noolicekti??
benim kafam karıştı başlığı böyle yapmamın sebebi şuydu: sizden de mantık hataları bulmanızı isteyrim. bi de lucy bu melekleri öldüren kılıçla ölemez mi ??
Dean cehennem gitmeseydi, belkide başka bir masum insan kıracaktı ilk mühürü, bu şekilde başlardı kıyamet. Eğer Sam cehennmede olsaydı ve kıyamet yinede başlasaydı, bence Lilith yada başka büyük iblislerden biri Sam'i geri getirebilrdi. Nasıl olsa her şey mümkün bu dizide

Ayrıca Lucifer o kılıçla ölebilir çünkü Gabriel öldürmeye çalışıyordu. Abisinin nasıl öleceğini bilir sanırım

Benim hala anlamadığım bir konu var. 100. bölümde Dean Zacariah'ı nasıl öldürdü?
Tamam kılıçla diyeceksiniz ama Castiel 4. sezonda bir meleği sadece bir melek öldürebilir diyordu buna ne oldu??
Teşekkür Edenler: