Konu: protesto var
Tekil Mesaj gösterimi
  #14 (permalink)  
Alt 25.06.10, 15:46
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZipMaker
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: protesto var

pilaki demiş ki:
- vayyyyy.....
şimdi böyle mi olduk. sende giren çıkanlar için veri tabanı vardır. bi kontrol et kayıtlarını bakalım. şu 1 haftalık olayı genele yaydın ya sevgili adminim. senin hukusal diye aldığın kararları yadırgarım ben.
küfreden diyen nitelendirdiğin arkadaşı da savunmuyorum burda kimse benim babamın oğlu değil olsa bile haksızlığını savunamam. ama o kadar aleni küfredenleri devlet millet için deyip de, küfürler edenleri vurgulamak için söylenen ( özellikle de alıntı yaparak ) kaba argo bir kelime yüzünden sen kendi üyenin üstüne çizgi çekip kovuldu diyebiliyorsun

ben gittim her forumda sayılıyım. forumun kendisine ve üyelerine de saygılıyım.
abuk subuk şeyler yüzünden saçma sapan ithamlarda bulunacak olanlar varsa her platformda karşılarındayım....

ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler zipmaker. bu arada yeni açılan forumu da takip etmiyor değilsiniz hani. gözümden kaçtı sanmayın
herşeyden haberiniz olsu tabeee... bu yadırgama cümlesi değil alınanlar olabilir
Forumda üyelerle konuşurken bazı şeyleri öğreniyoruz haliyle. Özellikle bana pişkin dediğini. Valla bana hakaret etmene rağmen, bazı üyelerin çükünü kafalara vurmasını savunmana rağmen hala nasıl yüzün tutuyor VIP'lik istemeye bilmiyorum ancak bu yetkiler bir süre daha böyle gidecek.

Bu arkadaşlar bu rütbeyi haketti, bunda sen hariç herkes hemfikir.
Teşekkür Edenler: