Tekil Mesaj gösterimi
  #6 (permalink)  
Alt 20.06.10, 21:15
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZipMaker
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Lütfen Yöneticiler Baksın!

Şimdi şahsına birisi hakaret etse sen ona hakaret mi edersin hakkını hukuki yollarla mı ararsın? Burada eğer yönetici ben isem, -ki benim- gelip bana kanıt gösterip şikayet edeceksin. Benim için sataşan da suçludur, karşılık veren de. Bu hukukta da böyledir. O yüzden adam bana küfretti ben de küfrettim gibi şeyler benim literatürümde yok. Buradaki üyelerin yaşları küçük olduğu için anlayış gösteriyoruz. Herkesi infaz etmeye kalksak ne sen kalırsın bu forumda ne de diğerleri. Ayrıca mesele üye kaybetmek de değil. Barış içinde düzeni korumak. Şuraya mesaj yazan 30-50 üye anca var zaten, binlerce kişi gerek Google'dan gerekse dizi izlemek için zaten girmekte. Yani her halukarda KeLBaYKuŞ Forum hayatını sürdürebilmekte. Yapılan hatalar tekrarlanırsa gereği yapılır, her üyenin uyarılmaya hakkı var. Ben çok üye banladım daha önce eskiler bilir. Bunları önce uyardım, sonra banladım. Şu an yaptığım da odur. Ama gelip buraya şerefsiz deyip hala ben haklıyım derseniz sorun ne bende, ne o adamdadır. Sorunu biraz da kendinizde arayın. Adam "ık!" dese küfretmeye başlıyorsunuz, umarım iş hayatınızda böyle hemen parlamazsınız.
Teşekkür Edenler: