Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 31.08.06, 22:22
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Thumbs up Silahsız Kuvvet Şarkı Sözleri

Buralarda Ayaz Var

Bekle zaman gelecek! Bekle zaman gelecek! Bekle zaman gelecek! Bekle zaman geçecek!!! Yo! günes dogdu derken Birde baktim karanliklar çökmü$ sehrin üstüne; Buralarda ayaz var Ayaz soguk her taraf, insanlar düsünceli Nedir demeli, piyon gibi bir o tarafa, birde bu Yaka paça! sille tokat! Itilmi$in kakilmi$in hikayesi gibi hayat Dön bak aynaya, tanimla kendini Devmisin, cücemi? yoksa yasayan acemi gibimi? Söyle patron çirakligin özetini bana! Kisa kisa herdem bulmaliyim kendimi, benligimi Yolumu$a$irdim, $a$irdim, ka$indim kanattim yarami Tuz basti hekim! Dökülür yaprak eylül-ekim; Buralarda ayaz var Yo! günes dogdu derken Birde baktim karanliklar çökmü$ sehrin üstüne; Buralarda ayaz var Yo! eti senin, kemigi benim Konu insan, oldu bitti saçma sapan Yaradili$ destaninda firar edenler Dagi deler geçer, biz önümüzü göremiyoruz Kör adimlarla kendimizi eziyoruz Gurur duymakmi arti, yoksa dü$ünmekmi eksi? Tam tersi Tirsak kediler gibi nankör vede vahsiyiz Acimasiz görünümlü insanciklar, agaçlar Ayakta ölür, insanlar kaçar Müsvette kagit parçalari sobada yanar; Yo Buralarda ayaz var Yo! günes dogdu derken Birde baktim karanliklar çökmü$ sehrin üstüne; Buralarda ayaz var
Sponsor