Tekil Mesaj gösterimi
  #102 (permalink)  
Alt 09.06.10, 17:57
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: KeLBaYKuŞ'ta Şu Olmalı...

Çünkü sana cevap verdim .. Sakin ol , seninle kavga etmeye çalışan yok .. Neden herkes seninle kavga etmeye çalışıyormuş gibi davranıyorsun ? En azından benim öyle bir derdim yok , güzelce söylersin ben de bir daha alıntı yapmam , hoşlanmıyorsan bunu güzelce de söyleyebilirsin ...

Bu arada yanlış anlaşılma olmuş olabilir ancak senden yaptıgım alıntının altındaki cümlelerden sadece ilki sana olan cevabımdı , sadece yardımcı olmaya çalışıyordum .. Yardımımı istemiyorsan , tamam . Etmem olur biter .. Ama bu şekilde sert çıkmana gerek yoktu emin ol.

zgrock demiş ki:
- Umarım... Son günlerde benimde amacım bu yöndeydi ancak gün geçtikçe bu şevkimi ve umudumu kaybediyorum...
Seninle aynı fikirdeyim Özgür ancak maalesef ki bu konuda ne senin ne benim ne de AtEsH in yapabilecegi bişi var .. Bu direkt olarak üyelerin kendi sorumluluklarıyla alakalı .. Maalesef ki ben de şevkimi ve umudumu kaybetmeye başladım , ama vazgeçmeyecegim , forumu bırakmam ..

Bu mesaj; charlotte tarafından '09.06.10 - 18:00' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.