Tekil Mesaj gösterimi
  #8 (permalink)  
Alt 31.08.06, 22:16
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart idam Sehbası

5 paralik adamdan yaralama alinir yarami desersen taramali farz rapin amacini bulamamali mi yoksa kursunla mide sulamamali mi duramama sorunun mu var rap yaparken kumu alamam ben rap üzerine alamama sorunu mu var yengenin karsisina çikabilirsin denginin denginin amacina beni karistirma olympos yamacina beklerim seni bu kurultay seni vurur dallama o stil senin deil sallama cartel dinlemem arabana binmem boe b kraldir gersini bilmem rapertuar cevap 12 taksit bana bulasma it that's it?? yada vazgeçtim daha bitmedi uçurumdan asagi yuvarlarim seni haddini bileceksin serseri stüdyomda temizle yerleri vokalim dolasicaktir her yeri koparticam piskopat dilleri bi sus be olum kapat be dügmeni bulamadim ibnenin bitmedi pilleri flex bu tarz manyak gibi yaz sen beceremezsen biz yapicaz sir müsün kralmisin farketmez suratini sikerim delirtme beni istanbul benim en azindan sana izmirde saygi duyan yok! duydum ortamdaki namini sana taktiklari isim TOP! ölecek bu arkadas kendi razidir idam sehpaniz hazir hazir ve nazir sansar bak bu tarafa gerelim ipleri rahdan bak bu tarafa gömelim itleri götverensin sir mc götveren gel istanbula bekliyorum seni dallama underground koca bi okyanus salvo durma rapini kus saksi yok hala tripleri gider yapmis bana hepsi raho ve salvo yok ortam bos sanki dolumu saçma rapleri yer6nin aç köpekleri hepsi gömülebilir simdi anlamadiysan anlamlari alamamissindir dissten tadi bulamadin mi ah raplerimi bunalima sokarim tripleri korktum çocuk baban nerede kahpelik dolmus kalbinde rahdan nami deger raho 16 satir dilinde rapleri aldim geri benden uzak dur hadi durma dinle kudur karalamamali bence trackleri kiricam simdi () belini 16 yasinda 5 erkekle durmadan oynar ask oyunlari mezarina gömülü her bi track amina kodumun sarkilari görmeli her zaman farklari dilleri bozuk çokmus paralari karilari bacilari yokmus gibi sövmemeliydi bana geri sözler zaten bende sakli rap olymposta farkli rapin kralsa rahdan çoktan asti kralin basini