Tekil Mesaj gösterimi
  #108 (permalink)  
Alt 08.06.10, 14:01
vEssELaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
vEssELaM
Yavru Baykuş

Kaydolma: 28.04.10
Erkek
Teşekkürler: 2
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

shaneomac demiş ki:
- Bölümde Hz.Muhammed'in sadece adı geçiyor kendisi ayı kostümünün içine sokulmadı. Aynı zamanda ben bu dizinin tüm bölümlerini, 14 sezonunu da izledim izliyorum. Ben bu diziyi gülmek için izliyorsam, Kostümün içinde Hz.Muhammed'in olduğu düşüncesinin beni güldürmesi gerekmiyor. Gülmek için izleyen kişi ona gülmek zorunda değil. Yapımcılar oraya gülmemiz için Kenny'yi koymuşlardır. Ama ben diziyi Kenny için değil, Ike için izliyorumdur. Ben Müslümanım. Bölüm boyunca Hz.Muhammed ile dalga geçilmedi. Ve ben bu bölümden bayağı zevk aldım.
Güzel bir cevap yazmışsınız teşekkür ederim, çünkü beni yobaz ve gerici filan ilan etmemişsiniz diğerleri gibi. Doğrudur dedikleriniz ve düşünceniz mantıklı düşüncelerinize saygılıyım. Siz gayet güzel bir şekilde cevap vermişsiniz lakin; isim vereceğim "fenha, Myzrael" gibi arkadaşlar ben bölüm hakkında kendi düşüncelerimi yazdığımda beni yobaz, gerici, ağlayan ilan ettiler iyi etsinler onlar için üzülerek söylüyorum ki istediklerini ilan etsinler şahsen onların sahip olduğu beyin kapasitesine sahip insanların bana birşey yakıştırmaları pek bir şey ifade etmiyor ama cevap hakkım doğduğu için yazdım. Yalnız şunuda size söylemek istiyorum sizde ve bende o bölümde o ayı kostümünün içine Hz. Muhammed efendimizin koyulduğunu ve İslam toplumundan herhangi bir tepki gelmeseydi sese sansürde koyulmayacağını çok iyi biliyoruz bunuda yalanlamanın bence pek bi mantığı yok. Cevap için teşekkürler "shaneomac" kardeşim.