Tekil Mesaj gösterimi
  #93 (permalink)  
Alt 08.06.10, 02:15
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hitler'le ilgili müthiş iddia

[QUOTE=aliyev;302711]
jjjensen demiş ki:
- arkadaşlar lütfedip bir bilgi vermek istiyorum... bu atestlik kavramı var ya hani. onun kurucu olan şahıs dünya basınından özür diledi. Allah ı inkar etti diye.bırakın böyle düşünceleri dicem yanlış anlaşılıcam.binbang araştırmacıları da her bir olay karşında Allah ın varlığına olan inançlarının arttığını dile getiriyorlarken siz durmuş atesitlik ve gerçeklik kavramı dünya görüşü yapmışsınız.Yarın bir gün paçanız tutuşunca AMAN ALLAH IM YARDIM ET dediğinizi duymayayım o zaman

Kusuru bakma nejla abla cok dua etim ama hayatimda iyi birseyler
olmadi allah diye bir sey yok benim icin ben tarihi ve beli olmayan birseye inanmam cunku sacma geliyo gelip bana allahtan bahsetmeyin herkesin super bir yasami yoktur bunu dusunerek konusun millet
tarih belli değilmi aliyev daha ne ispat edilemsi lazım . bu düşünceleri bir çocuk bile söyleyemez aliyev. bu kadar inkar kendini inkardır.hayata sen gülmezsen hep acı çekersin. bir şeyler kötü gidiyorsa inan ki kötü gitmesi için uğraştığın içindir.sonra da gelip inkara kalkışmayın. bu foruma tıklayan çok genç beyin var ve onları bu şekildeki düşüncelerinizle yönlendirmeyin.sizin düşüncelerinizin hiçbir ispatı yok. varsayımlar bile kötü.(genel söyledim.)hayatınız iyi gidince varlar yoklar değişecekse .....