Tekil Mesaj gösterimi
  #2 (permalink)  
Alt 31.08.06, 22:10
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Psikopat Yazar

Psi psi psi psi kopat!.aynaya bak kendi gırtlağını kopart.Tel çalarsa bakma tutamadın ya kendini.Tek gelirsen konuşacağına gel de vur beni.Anlamaz yoktur anlayan sorun var anlamaz.Sabh 7 de sallanan yok oldum artık.Hiç bi şeyden haz alamıyorum bağırmam lazım.Gel aksı(axe) ı aldı salvo.uykuya daldı salvo. relax olursa piçi uyursa geceyi bensiz.düşünmüyorsa hiç bilin ki bende unuttum.istediğin gibi karala konus bensiz.sen de biraz hastasın sen de bensin.Eleştirin çekiştirin birleştirin tüm kozları.sikiştirin çocukları.pary ortamında.yetiştirin.biraz da biç biraz da ot var.duydum sesini kahpenin san ki bok var.
nakarat:::
Psikopat yazar. garip durum garip şahıs psikopat yazar. anti depresan ağır track. Çok mezar kazar garip kafiyeler bullshit burası yer altı burda herkes eşit. alo ordamısın duyuyon mu? saat 12 yönü kaltak orda duruyo. tamam geliyorum bekle biraz sabret. acele et çıldırıcam öldürücem. bunu görüyorum napıyosun değmez oğlum. bekle biraz kapıdayım lan giriyorum. oelindeki ne lan senin göremiyorum. bırak lan silahı manyak! artık çok geç. nerden buldun o silahı? patron verdi. oğlum geberdi lan şimdi ne bok yiycez. ne biliyim lan amcık. temizle kanları.. ulan senin kafanı sikiyim.yaptın yaptın oldu işte psikopat ayakları. dedim ya gerizekalı artık oçk geç engeç 20 dk sonra haplar etkisini gösterir. ulan manyak ne yaptın? başım dönüyoo.
nakarat::::