Tekil Mesaj gösterimi
  #43 (permalink)  
Alt 06.06.10, 02:32
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sonduraq
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hitler'le ilgili müthiş iddia

Bende bana cami hocasının anlattığı kısa bir hikaye anlatayım

Bir sarhoş vardır içip içip Allaha küfreder onu sarhoş yaptığı için onun kaderini çizdiği için her gün başlarken bismillah yerine ağzını küfürle doldurur ve gene bir gün sokakta elinde şarap şişesiyle içerken bir çoçuk görür o çoçuk yetimdir,Sarhoş çoçuğa bakarken düşer yollar yağmurlu olduğu için sarhoşun iki elide çamura bulanır çoçugun yanına gidip elindeki çamuru çoçugun yüzüne sürer.Çoçuksa çamuru görmeyip sarhoşun kendisini sevdiğini sanar ve mutlu olur.Sarhoş adam ölür ve melekler onu bu çoçugu sevindirdiği için cennete aLır

Demek istediğim Kutsal Kitabta Allah adeletlidir yazıyor.Sen müsLümansın die cennete gitçen die birşey yok saçmalamayın bu bazi insanların yanlış hadisleri okadar
Ben bütün gün günah işleyim ama yahudi hristiyan cehennemde yansın ben cennete gireyim nie onlar kerizmi =) Çok saçma oluyo bazen söyledikleriniz ya .!
İnsan Dinini kendi seçemezki Lütfen arkadaşlar cennet müslümanlara ait die birşey yok
Çok sır kapısı vs programlar izlemeyin =) Sizde akıl tamam Kutsal kitaba inanın ama açın bi sorgulayın Bu kitab gerçekmidir değiştirilmişmidir acaba die körü körüne inanmak aptallık.AKLINA VE MANTIĞINA UYUYOSA O SENİN İÇİN DOĞRUDUR

Kuran diyo sadece müslümanlar cennete girer diye.

conserboy bende diyorum Kuran demiyo bazi adamlar öyle yorumluyo yalan söylüyo yane arkadaşım o madde doğruysa bile ben o maddeyi saymıyorum

Bu mesaj; Sonduraq tarafından '06.06.10 - 02:35' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Teşekkür Edenler: