Tekil Mesaj gösterimi
  #40 (permalink)  
Alt 06.06.10, 00:53
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hitler'le ilgili müthiş iddia

Uchihaİtachi demiş ki:
- Sen günü yaşaya bilirsin ben gelecegi düşünüp günahmıdır die çekinip yapcam herşeyi.Bu arada cidden bak kuranı kerimi okursan cennet sadece müslümanlar için oldugunu görürsün.Ben bişeyden kesin eminsem çekinmeden söyler ve onu korumaya devam ederimki bundan eminim.Yani sana kesin bi şekilde diyorumki cennet sadece müslümanlar için ne kadar iyi olursan ol müslüman degilsen cennete gidemezsin.Bence hitlere zalim yakıştırmanızı kınamıyorum fakat ben onu içten teprik ediyorum.Teprik etme nedenim ise gerçekten hırs lı olması.Küçük bir çocuk annesi ve babasının intikamını almak için ant içiyo ve cidden çok vahşi bi biçimde intikam alıyor.Kadın ve çocuk yahudilere saldırılmasını bende kınıyorum ama yahudiler o kadar üzülecek bi ülke degil benim gözümde.Hırsı beni cidden etkilemektedir ama tabiki fatih sultan mehmetin hırsı beni hepsinden çok etkilemektedir.Sebebi ise istanbul fethi için gemileri karadan yürütmesi o zamanın teknolojisi ele alırsak bu bir mükenmeliktir.Hitler de hırslı ve zeki biri.Fakat yaptıklarını kınıyorum vahşice onları sabun falan yapmışlardı hatta üzücü fakat yahudiler(israil)olunca konu beni pek üzmüyo cidden.Yazının tamamını okuyan arkadaşlarıma teşekkürler....
Sadece Allah ı inkar edenler cennete giremezler. diğerleri cehennem azabını yaşayacaklar ama cennete girebileceklerdir. ben böyle öğrendim böyle de okudum. herkesin bildiği farklı olmamalı lütfen.ya aslında bunlar burada konuşulacak konular değil. ne olursa olsunlar siviller kadınlar ve çocuklar savaştan en fazla zararı alıyorlar.din dil ırk ayrımı yapmaksızın acılar yaşanıyor.
bu arada naziler türk düşmanıdır.kolayını bulsalar bizide sabun yapacaklar....