Tekil Mesaj gösterimi
  #35 (permalink)  
Alt 05.06.10, 21:13
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hitler'le ilgili müthiş iddia

Uchihaİtachi demiş ki:
- İyide biz zaten kuranda yazandan bahsediyoz.Adam kendini tanrıya adıyo fakat ne yolla adıyo tanrı die neye adıyo.Benim dinimce(islam) Allaha kuran dan ve elçisinden farklı şekilde ibadet eden müslüman olmaz.Her cennet cehennem kavramı olan din kendine göre cennete gitcek diyo ama ben kuran mucizelerini yıllardır duydum ve inanıyorum ondan tek gerçek din bence islam ve cennet sadece müslümanlar içindir die biliyorum ondan başka dinden biri cennete giremez islam dinine göre.Irkcılıkla din arasında fark var bide.Biz siyahlar cehennemlik demiyoz veya beyazlar cennetlikde demiyoz müslümanlar cennete gitcek diger dinlerin hepsi ise cehenneme....

Mevlana yı çok okudum felsefeside insan sevgisidir ki çok hoş bence.Evet iyi kalp li insanlar var fakat dogru dinde olmadı sürece işe cehennemlik olur.Şöle biş ibu bi yazılın var kimya yazılısı aam sen matematige çalışıyosun ve başarılı olmayı bekliyosun.Bunun gibi islama inanmadıktan sonra ne kadar iyi olursa olsun cennete giremez....

birgün mevlana nın ordan geçeceğini öğrenen bir genel ev kadını mevlana nın ayaklarına kapanır. ne olur beni affedin büyük insan der. mevlana da ona olur mu senin hangi günahın var ki. sen insanlık için aslında çok büyük bir iyilik yapıyorsun demiş...şimdi bu örneği niye verdim sana. bir düşün bakalım.