Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 31.08.06, 22:00
kestelli_ceza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kestelli_ceza
Profesör Baykuş

Kaydolma: 30.08.06
Erkek - 35
Teşekkürler: 1
Üyeye 110 kez teşekkür edildi
Standart Biz Orjinaliz

Vurkilidi kapımı calsınlar Beni alıp uzaklara götürsünler Yeterki senden uzak allaha yakın olsun Ama sen bana yaklaşma oyeter bana Bu gülen gözleri alattınya sana başka bişey demiyom Alayan gözler bidaha hiç eskisi gibi gülmez bunu anla canım Ama sen nerden bileceksin senhep herkeziii beni alattıgın gibii alattın Başka bişey yapmadın sadece hepalattın milletii sana bişey diyemem Sana laf geciremem laf yetiştiremem sen nankörün tekisin Hayat bu insana neler yaptırırkimse anlayamaz bunu alahtan başka Ama peygamberimiz hz muhanmet herkeze doslugu kardeşligi öretti Ama bisana öretemedi cünkü sen anlayamafın peygamberimizi Sana daha nediyeyim alahtan belanıbul Nanköre aşkı hiçkimse öretemnez peygamberimiz öretemediyse Ben nasıl öretim ona bunun bisebebi olmalı Yada bu hayatın bigercegi başka bişey degil Ama sonun da bunu da anlarsın sen Hala anlamazsan sen ozaman bi hıristiyansın Tucekazaz gibi satanlar arasındasın Sen diskonedir bilmezdin oysa ben sana öretmiştim Ama sennaptın para uruna vatanını topragını sattınn para icin Sen bi pisliksin bi köpeksin ama sen nerden anlıcan bunlarıı Sizin orada peygamber taşlanır hz muhanmete hiç saygıolmaz oralarda Sen de yaknda yaparsın bunu vatanını sattıgın gibi Nankörün gözü paradan başaka görmez ama onudelicesineseveni görmez Ama ben onu sonsuzakadar sevecem ölsemde bırakmıcam peşini Senin başkasıyla evlenmeni istemem ama sen beni paraya degişirsin Ben senin icin parayı bıraktım ama sen anlamadın bunu Oysa ben senle ilktanıştıgımız anıhala hatırlıyorum aşkım Hiç aklımdan cıkmıyo seni düşünmekten oan unutulmaz Bensizin sınıfa düştügümde yaşamıştım oanı ogünden bugüne unutmadım Hala aklımda hiç cıkmıcak sen olmasanda benle hala senisevecegim Umut dolu gözler yaşdolu gözler seni bklemek ten köroldu gözler Ama vicdansızın biri cok acıcektşrdş bana ama benim yaşadıklarımı kimse anlamaz Sen bile anlayamazsın cünkü bu acıyı sen yaşattın bana ama ben hiç unutmucam bu acıyı Ben bi derin kuyuda öylece sessiz yataken bi elatım cıkarmadın okuyudan beni Yazıklar olsunsana yaptıklarıma ama nankör bunu anlayamaz cünkü o para Kitaplara sımaz şadıklarım ellerim havada duvalrım sana Çünkü beni para uruna satana budenir sana şu sözüm var Agaç yaşken egilir aylenseni önceden alştırsaydı parasız hayatıanlardın ozaman Gidene durdiyemem giden giderzaten sevene sevmedemem seven sever zaten